New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti sto vise masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti sto vise masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2015 at 21:50
Originally posted by smoki1985 smoki1985 wrote:

Super hvala ti.Dali se može npr. jednom tjedno opalit post?Postiš od 20-12h a jedeš 12-20h ili da se držim za početak 3dana menija od 2300kcal a 4.dan 2500-2600?

...povremeni post možeš napravit ...recimo 8sati jedeš 16 postiš....znači kad naučimo tijelo jesti onda nije problem postit...napravi post jednom u tjednu radi adaptacije tijela...prvi dan ćeš imat odlične rezultate posta ostale dane sve slabije...taj 4 dan možeš radit...ja sam nedilju radija i taj dan bi sve smeće koje volim trpa u sebeLOL...puno pij vode....dan kad ne treniraš smanji unos UH a pojačaj P+M...kalorije ostaju iste...npr pojačaj orašaste plodove...nekad bi i sa 100g kikirikija u ljusci otiša spavatBig smilepa bi cilu noć trča na wc(kalij)....LOL...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
mlada mama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2015
Location: Zadar,Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlada mama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 06:18
...pozdrav svima..,nova sam na forumu..,naime moje pitanje glasi,kao i pretpostavljam mnogih mladih mama..,kako da što brže,efikasnije skinem stomak nakon poroda koji je bio 10.10..,i učvrstim tijelo..,kojim vježbama...,inače što se prehrane tiče jedem sve..,dosta voća,uz svaki ručak povrća,ne pijem sokove,najmanje dvi litre vode dnevno,navečer šalicu zelenog čaja bez šećera,ne jedem slatko osim nekad po kockicu tamne čokolade,izbjegavam masnu i prženu hranu i masno meso loj,pretežno sam na piletini,na dan pojedem najviše fetu kruha,ako i toliko i to onog crnog sa sjemenkama,salamu i sireve,paštete ne jedem...,inače imala sam pred porod 82 kile,sad imam 67...a visoka sam 160..tako da tila bi doć bar do 55 kila maksimalno ima tko koji dobar savjet il plan prehrane bolji..,bila bih jako zahvalna...?!;))
Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 07:48
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by smoki1985 smoki1985 wrote:

Super hvala ti.Dali se može npr. jednom tjedno opalit post?Postiš od 20-12h a jedeš 12-20h ili da se držim za početak 3dana menija od 2300kcal a 4.dan 2500-2600?


...povremeni post možeš napravit ...recimo 8sati jedeš 16 postiš....znači kad naučimo tijelo jesti onda nije problem postit...napravi post jednom u tjednu radi adaptacije tijela...prvi dan ćeš imat odlične rezultate posta ostale dane sve slabije...taj 4 dan možeš radit...ja sam nedilju radija i taj dan bi sve smeće koje volim trpa u sebeLOL...puno pij vode....dan kad ne treniraš smanji unos UH a pojačaj P+M...kalorije ostaju iste...npr pojačaj orašaste plodove...nekad bi i sa 100g kikirikija u ljusci otiša spavatBig smilepa bi cilu noć trča na wc(kalij)....LOL...


Probat ću sa postom sutra.Hahaha možda neću svo smeće u nedjelju ali bi mogao 2-3 reda milke
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 08:50
Originally posted by mlada mama mlada mama wrote:

...pozdrav svima..,nova sam na forumu..,naime moje pitanje glasi,kao i pretpostavljam mnogih mladih mama..,kako da što brže,efikasnije skinem stomak nakon poroda koji je bio 10.10..,i učvrstim tijelo..,kojim vježbama...,inače što se prehrane tiče jedem sve..,dosta voća,uz svaki ručak povrća,ne pijem sokove,najmanje dvi litre vode dnevno,navečer šalicu zelenog čaja bez šećera,ne jedem slatko osim nekad po kockicu tamne čokolade,izbjegavam masnu i prženu hranu i masno meso loj,pretežno sam na piletini,na dan pojedem najviše fetu kruha,ako i toliko i to onog crnog sa sjemenkama,salamu i sireve,paštete ne jedem...,inače imala sam pred porod 82 kile,sad imam 67...a visoka sam 160..tako da tila bi doć bar do 55 kila maksimalno ima tko koji dobar savjet il plan prehrane bolji..,bila bih jako zahvalna...?!;))

Recimo da si uhvatila "val" bolje prehrane, idemo one step at a time Smile kako imas bebu i nju pretpostavljam hranis... vjerojatno ne bi smjela pretjerano smanjivati kalorije, no tu boljih savjeta ne znam dati, bolje neka druga mlada mama Smile
Rekreirati se mozes uvijek, ne znam kolika ti je kondicija, da li planiras vjezbati doma ili u gym-u; svejedno, na youtube-u ima hrpa i hrpa videa za vjezbanje kod kuce (ima i tema na ovom forumu koji su posveceni istima), a ni vani vise nije prehladno pa i s bebicom u kolicima mozes u neku brzu setnju... Hrani se zdravo i pametno, povecaj dnevne aktivnosti i vec ce se kazaljka na vagi pomaknuti...
better sore than sorry
Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 09:25
Dena zaboravio sam pitat neće biti kontraefekt,odnosno neće se metabolizam usporit ako jednom tjedno opalim post taj 4dan?
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 17:16
Originally posted by smoki1985 smoki1985 wrote:

Dena zaboravio sam pitat neće biti kontraefekt,odnosno neće se metabolizam usporit ako jednom tjedno opalim post taj 4dan?

...kad naučiš tijelo da jede svoje kalorije...ono se onda bez problema pribaci na salo...od jednog dana mu neće biti ništa...ali kako dani budu odmicali i ono ne dobiva hranu...tek onda će se sve usporit.....ako  u fazi mršavljenja jedeš svoj deficit kalorija i gladan si....onda nešto ne valja... znači nije dobro ako si gladan...pij dosta vode...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 17:36
Danas od 20h cu probat s postom.Dali se moze dok traje uz vodu popit standardno 2-3salice zelenog caja i kava ujutro?
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 18:02
Ne bi li trebao onda tjedni unos podijeliti na 6 dana, umjesto na 7.. ako ce postiti jedan cijeli dan?

Smoki, zeleni caj i puno vode, dapace, moze i kava
better sore than sorry
Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 18:39
Originally posted by bruna369 bruna369 wrote:

Ne bi li trebao onda tjedni unos podijeliti na 6 dana, umjesto na 7.. ako ce postiti jedan cijeli dan?

Smoki, zeleni caj i puno vode, dapace, moze i kava


Mislio sam post odradit od 20-12h sutra.jesti od 12-20 pa petak normalno
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 18:52
Originally posted by smoki1985 smoki1985 wrote:

Danas od 20h cu probat s postom.Dali se moze dok traje uz vodu popit standardno 2-3salice zelenog caja i kava ujutro?
 
....smoki sad si me navuka da pišem gluposti radi posta....kad se radi post onda se recimo danas popodne odradi trening...iza treninga PWM....poslije PWM u 19h zadnji obrok recimo posni i kikiriki.....i sutradan do 13h nejedeš ništa....kava,zeleni sve bez UH možeš konzumirati...kad dođe sutrašnji 13h00 odradi cardio na tašte i to je cila filozofija...ostavi se posta sada...nisi ni počeja jest svoje kalorije i osjetija kako tijelo reagira a ti bi  odma postAngry...jbte samo van je na pameti gladovanje...jedi i treniraj za početak....osluškuj tijelo kako se ponaša...on bi postija a metabolizam mu spor ka blatoBig smile...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 19:00
Originally posted by bruna369 bruna369 wrote:

Ne bi li trebao onda tjedni unos podijeliti na 6 dana, umjesto na 7.. ako ce postiti jedan cijeli dan?

Smoki, zeleni caj i puno vode, dapace, moze i kava

....bruna kad se posti onda se gleda da se više iskoristi noć kad spavaš i početak i sutrašnjeg dana(13h)...jer tada ćeš odradit post bez problema....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 19:05
Hehehe ajde ostavit cu onda post sa strane zasad
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 20:05
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

....bruna kad se posti onda se gleda da se više iskoristi noć kad spavaš i početak i sutrašnjeg dana(13h)...jer tada ćeš odradit post bez problema....

Ma ja sam mislila da ce cijeli dan postit, nisam vidjela ovo za post od 20 do 12, my bad Smile
better sore than sorry
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 07:52


Originally posted by smoki1985 smoki1985 wrote:

Bok ekipo.Treba mi vas savjet kako izgubit sto vise potkoznog masnog tkiva do ljeta a da pritom ne gubim i misicnu masu.Dali uz 3x tjedno teretane radit i intezivni kardio kod kuce ili pak radim npr. 6x tjedno program tipa Shaun T?

Naravno uz sve to i pravilna prehrana


 

smoki, koliko si visok i težak i koliko je to otprilike masnog tkiva viška? :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
smoki1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2014
Location: croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smoki1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 08:04
173cm,vagao sam se subotu u 17.30h i bilo je 78kg.Po meni bar 6-7kg masnog bi htio do ljeta izgubit,trbuh,stražnjica i malo butine
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.