New Posts New Posts RSS Feed - power wheel, pilates lopta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

power wheel, pilates lopta

 Post Reply Post Reply
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: power wheel, pilates lopta
    Posted: 08 Sijecanj 2015 at 10:46
Imam jedno pitanje, mislite li da su pilates lopta i power wheel korisni i da se s njima može nešto kvalitetno vježbati ili da ne dajem novac za to? Nije velika investicija, ali tražim savjet, ako tko ima
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2015 at 11:46
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Imam jedno pitanje, mislite li da su pilates lopta i power wheel korisni i da se s njima može nešto kvalitetno vježbati ili da ne dajem novac za to? Nije velika investicija, ali tražim savjet, ako tko ima

..never...dat ću ti ja svoju loptu ionako me pripadne po noći...uvik mislim da je nečija glavaLOL...a ovo kolo.. možeš se rolat sa bučicama jedino ako nisu kockasteBig smile...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2015 at 12:12

Znači tako haha
Onda bolje da štedim za nešto pametnije, a skuplje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.