New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav fit ekipo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav fit ekipo!

 Post Reply Post Reply
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav fit ekipo!
    Posted: 04 Sijecanj 2015 at 23:34
Bavim se fitnessom godinama i došao je čas da se pridružim i virtualnom svijetu u kojem ću sa svima vama dijeliti iskustva i razmjenjivati savjete. Naime, imam 21 god , ime mi je Manuela i sport me izvukao iz klošarskog života. Vježbam intenzivno i dosad sam nakupila dosta saznanja o pravilnom jelovniku te rasporedu treninga u ovom našem jeli, nervoznom stilu življenja :D. Imam 50-ak kg zavisno o periodu variram najviše do 55 ako želim dobiti mase ili jednostavno se opustim, visoka sam 165 i uglavnom sam zadovoljna kako napredujem. No, nisam se došla hvaliti hehe nego predstaviti se pa moram i napomenuti da imam problema sa manjkom estrogena. Lijep pozdrav svima i nadam se nekom savjetu vezanom za moj nastavak treniranja i prehranu radi uzimanja estrogena . kako koliko itd.
Nuke evo i jedan emotikon tek toliko! 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.