New Posts New Posts RSS Feed - Zdravi dorucci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravi dorucci

 Post Reply Post Reply
Author
Princass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Princass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravi dorucci
    Posted: 04 Sijecanj 2015 at 21:19

Dragi forumasi,

pozdrav svima. Naisla sam na jednu zanimljivu stranicu www.malinca.hr i otvorila topic Zdravi super dorucci. Htjela sam vas pitati sto vi mislite o ovome, radi se o bio uzgoju, ali cijena me muci. Vi ste vise u ovome, pa cete znati je li ovo preskupo i mogu li proci jeftinije ako navedene proizvode kupujem svaki zasebno u trgovini? Kolicina svakog proizvoda takodjer je po meni premala za tu cijenu. Pise da je ovaj paket za 30 dana, no kontam da mi ne bi izdrzao ni pola mjeseca. No, mozda se varam. Pomagajte i fala!

http://www.malinca.hr/zdravi-dorucak-za-30-dana.html
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 22:06
Ne znam odgovor na pitanje jer veći dio tih namirnica ne koristim, ali ne vidim smisla kupovati ovakav paket ako to već ne jedeš (mislim na te sve namirnice koje su navedene u paketu). Da ih normalno jedeš pretpostavljam da bi znala koliko što pojedinačno košta pa jednostavno zbrojiš...

Uglavnom od svega navedenoga koristim zobene i lanene i količina 500g zobenih, a 1 kg laneneih se meni čini nerazumnim - jer ja koristim puno više zobenih u doručku od lanenih - ne znam omjer mi je 50g zobenih, a 10-20g lanenih....
za druge namirnice ne znam je3r ih ne jedem.

Ali u svakom slučaju možeš nabaviti i zobene i lanene iz ekološkog uzgoja bez problema iz različitih izvora za razumnu cijenu. Uz to nabaviš nešto još što voliš i sama iskombiniraš doručke kako voliš.

Ne vidim razloga da ti netko drugi diktira odabir hrane i doručke za slijedećih 30 dana.

nadam se da sam barem malo pomogla, više od toga ne znam.

Uživaj lp
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.