New Posts New Posts RSS Feed - Maslinovo ulje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Maslinovo ulje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 17:32
 da,da glupo. ja tako pravin i na kraju prilijen s malo maslinovog ulja, puno bolje nego frigat na ulju sigurno
Back to Top
pep1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pep1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 13:06
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

da li se isplati kupiti maslinovo ulje od 42kn/l ili je to neko smece?

vidim u konzumu ulje meditaran premium šL po 42kn. koja je razlika izmedju obicnog i extra djevicanskog?

koje bi vi preporucili, a da ne ide preko 65kn/l?



nemoj kupovati to ulje od 40kn/l jer je to smece.. vecina tog ulja je nekvalitetno obicno maslinovo ulje pomisano sa ko zna cim..  pokusaj ako mozes kupiti domace maslinovo ulje od nekog sa mora, po mogucnosti da ga znas.. jer je to najsigurniji nacin da se dobije extra djevicansko maslinovo ulje..
ja ga ne kupujem jer imam svojeg dosta za vise od godine dana..
ako bas oces kupiti u ducanu, uzmi od agrolagune
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 13:16
  uzeo sam od zvijezde extra djevicansko za 6škn/l.
ono za koje sam pitao je u biti mjesavina 55% maslinovog i 45% suncokretovog. to sam vidio tek kad sam dosao u ducan.
nazalost, iz zga sam, pa poznam samo jednog tipa koji se bavi maslinama, a on je svoje vec davno prodao... tak da nista od njega do jeseni.
Back to Top
pep1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pep1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 13:21
  od agrolagune je provjereno najkvalitetnije od toga sto se nudi po ducanima, cini mi se 60kn/0,5L..
domace mozes dobiti za 80kn/L uglavnom..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 14:28
 Ja kupujem od Zvijezde extra djevicansko.. odlicno mi je..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 19:18
 zvjezdino ulje je smece . sigurno nema ni boju ni miris ni okus koji bi tribalo po meni imat maslinovo ulje,jedino ako nisu nesto prominili pa poboljsali,ali prije jedno 2 godine san ga proba i nikad vise
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 20:20
srica da ga mi doma nađemo domaceg iako je to danas lutrija...
Strong is the new skinny.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:30
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 zvjezdino ulje je smece . sigurno nema ni boju ni miris ni okus koji bi tribalo po meni imat maslinovo ulje,jedino ako nisu nesto prominili pa poboljsali,ali prije jedno 2 godine san ga proba i nikad vise

jbga, ja kontinentalac niti ne znam kakav okus ima domace maslinovo ulje... moji doma nisu previse marili za zdravu prehranu... za njih su svinjska rebrica zdrava prehrana...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:37

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

srica da ga mi doma nađemo domaceg iako je to danas lutrija...
 

ja isto ugl. domace uziman

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.