New Posts New Posts RSS Feed - Konzumiranje istih namirnica svakodnevno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Konzumiranje istih namirnica svakodnevno

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Konzumiranje istih namirnica svakodnevno
    Posted: 30 Studeni 2014 at 16:29
Npr. ja volim jako cvijetacu,brokulu i mrkvu i jedem ih svaki dan...da li je to ok ili bi trebao uzeti jedan dan pauzu od te hrane?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 14:34

Kako ovo nitko nije vidio... Smile

Pauzu? Pa nije kemija Big smile Ili je , ko će ga znati danas Smile

Sve je to dobro jesti i ne treba ti pauza, samo malo raznolikosti....dopusti i ostaloj hrani da da svoj doprinos, nemoj se daviti u jednoličnosti ;) Kao što nečega nije dobro premalo, tako nije ni previše......


p.s. kad si već u problemima koje navodiš, možda je i ta jednoličnost veliki razlog tom pucanju Wink


Edited by Gym_girl - 10 Prosinac 2014 at 14:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 15:07
Piletina, jaja, tuna, zobene, riza, zelena salata, paprika, posni, zrnati, gauda, bademi, whey, ponekad svinjetina, krumpir, kikiriki i nesto od voca i to je uglavnom to. Od kad hranu gledam iskljucivo ko "pogonsko gorivo", a ne nekaj u cemu treba uzivati, rezultati u teretani su mi puuno bolji.
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 15:24
Originally posted by Mike Mike wrote:

Od kad hranu gledam iskljucivo ko "pogonsko gorivo", a ne nekaj u cemu treba uzivati, rezultati u teretani su mi puuno bolji.

Mike mislim da griješiš, smatram da u hrani treba maksimalno uživati te se usput truditi da bude što kvalitetnija.
Koje "pogonsko gorivo" pa nisi mašina Smile.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 15:27
ja mislim da ljudi nisu roboti, a neki su jos manje roboti od ostalih.
meni je tek nedavno pocelo sijevati da nisam stroj i da vjerojatno nijedan restriktivni rezim necu moci odrzati vjecno.
mislim da je neki omjer uzivanja i hrane kao gorivo mozda najbolji put
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 15:49
Evo zgodan grafički prikaz o omjeru uloženo/dobiveno. Nisam ga proučavao do detalja, ali mislim da je prilično realan.
Posebno onaj dio gdje već dolazimo do iznadprosječne građe gdje lijepo govori (a to rijetko tko priznaje kad vježba ) da kod tih rezultata društveni život baj-baj.........pa tko voli nek izvoli Smile

http://www.precisionnutrition.com/cost-of-getting-lean-infographic




Edited by The Phoenix - 10 Prosinac 2014 at 15:50
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 16:12
Originally posted by Mike Mike wrote:

Piletina, jaja, tuna, zobene, riza, zelena salata, paprika, posni, zrnati, gauda, bademi, whey, ponekad svinjetina, krumpir, kikiriki i nesto od voca i to je uglavnom to. Od kad hranu gledam iskljucivo ko "pogonsko gorivo", a ne nekaj u cemu treba uzivati, rezultati u teretani su mi puuno bolji.


eh de mi objasni kako ne uzivat u tome? pa sve mi dirja al hranu neee  Big smileBig smileBig smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.