New Posts New Posts RSS Feed - Voznja bicikla 6 dana u tjednu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Voznja bicikla 6 dana u tjednu

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Voznja bicikla 6 dana u tjednu
    Posted: 30 Studeni 2014 at 10:06
Proslo ljeto sam prakticki svaki dan isao kod frenda na selo igrat nogomet,isao sam biciklom tj. bilo je ukupno oko 1,5 sat voznje uz 2 sata nogometa...zanima me koliko je toliki cardio zdrav,znaci 1-3h svaki dan jer citam po netu da takvo vjezbanje,vjezbanje srednjim intenzitetom nije zdravo za srce...Zanima me jer imam sobni bicikl doma a dnevno imam oko 2 sata slobodnog i to vrijeme volim gledat filmove ili serije pa mi je super sjest na bic i vozit dok gledam...u ta 2 h potrosim oko 1200 kalorija pa mi to omogucuje da vise jedem,a volim jest...Sta vi mislite,da li je sat-dva voznje bicikla svaki dan previse ili?.

Edited by Tancho - 30 Studeni 2014 at 10:07
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 12:04
Šta bi naši stari rekli na to pitanje, stari i prastari :) Nekad se satima hodalo, radilo....nezdravije je sjedit previše :)

Za zdravlje srca ti neki laganiji tempo sigurno neće štedit ali za drugo, mišićnu masu i to, diskutabilno...trebaš dobro posložit obroke i imat dobar stimulirajući trening, a i pazit da opet nije nečeg previše da ti ne bude previše stresa uz sve to. Pazi na tempo, pogotovo ako produžiš na 2h...i da ti dupe ne otpadne, ja bi rađe šetala na svježem zraku, a uz film se malo odmorila i opustila :)

Pitaj mett-a, on je kralj kardia Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 12:37
Ma nije meni problem vozit,odvozim 1h pa odem na wc ili precijepit par drva i bacit u peć i onda nazad još 1h,mali bratić počeo gledat pokemone pa ja počeo gledat sa njim kad odem na selo,inaće sam bio veliki ljubitelj tih crtića,digimona,yugioh i sl. pa i mene opet uhvatilo da to gledam pa počeo skidat sezone,sad skidam Dragon Ball Z...hehe,u ta dva sata uspijem pogledat 6 epizoda a svaka sezona je barem 50 epizoda a sezona ima ni sam neznam koliko...pa Dr. House,Dosjei X,pa imam toga za gledat da radim cardio i 5 sati svaki dan...hehe...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 12:39
Što se šetnje tiće,šetam svako jutro po 1,5 sat pošto idem kupovat namirnice,plaćat račune i sl.
Jedino što nemrem baš ić šetat stalno kad zna bit i lošeg vremena,a ovaj bic mogu stalno vozit...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.