New Posts New Posts RSS Feed - 44/163/65
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

44/163/65

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 18:09
Nazalost,sve je potpuno stalo,kilaza ista,misici padaju,sto je najgore metabolizam je stao,znaci treba nesto mijenjati samo neznam odakle da pocnem.Realno razmisljam da mi je glavni problem prehrana.Imam osjecaj da sam postao zavisan od zobenih koje doruckujem sve radne dane 40-ak grama+nemasno mlijeko i tada i imam stolicu.Vikendom doruckujem jaja bjelanca isprzena na maslinovom ulju i snita crnog hljeba;stolica nula......Sto se tice treninga tu mijenjam raspored,znaci 3-4 dana i to teziste na zgibove,bench,tegove,mrtvo dizanje i 60 minuta.Imam i znacajan pad snage???? Pomoc iskusni
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 18:38
Originally posted by bugili bugili wrote:

Nazalost,sve je potpuno stalo,kilaza ista,misici padaju,sto je najgore metabolizam je stao,znaci treba nesto mijenjati samo neznam odakle da pocnem.Realno razmisljam da mi je glavni problem prehrana.Imam osjecaj da sam postao zavisan od zobenih koje doruckujem sve radne dane 40-ak grama+nemasno mlijeko i tada i imam stolicu.Vikendom doruckujem jaja bjelanca isprzena na maslinovom ulju i snita crnog hljeba;stolica nula......Sto se tice treninga tu mijenjam raspored,znaci 3-4 dana i to teziste na zgibove,bench,tegove,mrtvo dizanje i 60 minuta.Imam i znacajan pad snage???? Pomoc iskusni

...bugili malo jedeš...čega se bojiš?...UH...debljanja...nemaš snage?...fali ti proteina,masti...gledam ti maloprije jelovnik i nije mi jasno zašto samo voće međobrok...za mršavit triba ti bar400kalorija po obroku a ti jedeš niti 200kcl....kako ćeš pokrenit metabolizam ako nejedeš....evo gledam ti sad ovaj obrok bjelanca i kruh i tu ti nema 200kcl...ako ne pojačaš prehranu nečeš niti kila skinit...kad ideš na trening pojačaj malo te UH i poslije treninga isto....ja mislim da ti umireš od gladi...ne znam...možda griješim...ja bi ti savjetova da jedeš zdravo i kad jedeš jedi do one prve sitosti...nemoj gladan biti niti sekunde...treniraj i vidit ćeš kako kili idu...


Edited by dena75 - 23 Sijecanj 2015 at 18:44
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 21:52
Definitvno malo hrane tj vrijednosti.Cak nije lose pojest vocku za meduobrok ali kod mene je to kad doruckujem u 11,pa onda vocka oko13 i rucak u 15.Vidim ti doruckujes u 6 i onda je rucak prekasno pa je zbog toga problem u vocki.I da,zumanjak-dva te nece ubit.Vise uglj jedi i imat ces jaci trening-jacim treningom ces vise potrosit i ojacat-sto jaci budes vise ce ti tijelo trosit i dok spavas.
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 09:26
pozdrav svima;da malo osvjezim temu,dakle uspio sam skinuti jos 1,5 kg i sad je to oko 63,7 na 163cm ALI....svi znamo da su zadnja 2 kg najteza ili kao kod mene kada se gubi tamo gdje ja necu......prehrana je malo promijenjena ,pokusavam sa vise hrane uglavnom povrce zdravih vlakana i neznam da li se moze pretjerati sa vocem(ima dana kada pojedem 1kg jabuka,3-4 banane i 1 kg breskvi)jer mi je posao takav da cesto provedem par sati u voznji tako da voce uvijek imam uz sebe,a inace ga obozavam.Mene interesuje da li je to previse secera,cesto pijem i kafu sa mlijekom ili espresso,godinama bez secera.Trening je isto malo vise baziran na tegove i co.    kardio je reduciran jer sam istrcao planirani polumaraton u aprilu mada tu i tamo kad mi neide trening puknem 10 km onako iz inata.....pozzzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.