New Posts New Posts RSS Feed - Pomagajte !!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomagajte !!!!

 Post Reply Post Reply
Author
mbulatinovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2014
Location: novi sad
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mbulatinovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomagajte !!!!
    Posted: 24 Studeni 2014 at 23:29
dav svima, imam jedan problem molim vas da mi pomognete i da mi date neke savjete.

Ovako, imao sam problema sa ogromnim viskom kilograma pokusavao sam skinuti to upisom na nogomet, karate, voznja biciklom ali nista nije pomoglo dok nisam saznao za teretanu, upisao sam se, te za 8-10 mjeseci uspio sam da skinem 30 kg, zadivljujuce, nisam ni sam vjerovao svi su mi se divili i cestitali. Ali znate kako to ide brzo mrsanje za sobom nosi 2 stvari jednu pozitivu i drugu negativnu U MOM SLUCAJU. Negativna je moja tvrdoglavost i neznanost jer nisam bio svjestan da cu izgubiti toliko misica.Pozitivna je ta da sam izgledao fantasticno prve 2 godine. nakon toga (nakon 2 godine) sam prestao trenirati i vec sam 2 godine izvan aktivnih treninga tijelo se mnogo opustilo i smrsavio sam jos vise(kost i koza), sada nakon 4 god od mrsanja tijelo je postalo mlohavo, ta mlohavost znatno je postala veca nakon uzimanja kretina koji mi je bio potreban za nogomet. Popio sam oko 150 grama kreatina u periodu od 30 dana znatno mi je pomogao, ruku na srce prvi put da uzimam suplimentaciju ćak i prilikom mrsanja nista nisam uzimao.
Sad molim ove iskusne da mi pomognu jer imam namjeru da se vratim akivnim treninzima, te vas molim da mi date savjete sta da radim masu ili definiciju? Sta da jedem ? Jaja i ribu ili da se udaram mastima i ugljikohidratima? Stvarno sada izgledam super na oko reklo bi se isklesan pravo i niko ne moze da vjeruje da sam nekad bio debeo, ali ja nisam zadovoljan kada se dirnem prppada brate. I jos jedna stvar preporucujete li mi whey, jer kreatin nemam namjeru nikad vise koristiti jer nije za moj kalup tijela samo cu gore napraviti. Usput imam 23 godine, 78kg i visok sam 1.80. Unaprijed se zahvaljujem svima koji odvoje par minutica procitaju i pokusaju mi pomoci
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.