New Posts New Posts RSS Feed - Sta da radim?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sta da radim?

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sta da radim?
    Posted: 24 Studeni 2014 at 16:13
Danas sam krenuo radit svoj trening tj. rdl sa sipkom i bodyweight,vjezbam inace upecenjari tj. na otvorenom sam,do sad je bilo sve ok ali danas je bilo prehladno i vjetar je puhao da nisam mogao izdrzati bit vani...sada mi je jedina opcija da treniram u garazi ali tamo sam jako ogranicen prostorom i nemam sipku za zgibove tako da ovaj bodyweight program ne mogu vise pratit...jel ima tko kakvu ideju sta da sad radim posto sam uskracen za zgibove i bw veslanja i hang leg raises...inace od opreme imam olimpijsku sipku i 2 male olimpijske sipke,to su one kao bucice...cilj mi je gubitak masti pa mislim da bi mi i 2 treninga snage tjedna bila ok...posto je garaza uvijek puna auta htio bi da sto manje budem u njoj da ne moram stalno preparkiravat...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 17:32
Ili da se ne mucim i da radim samo cardio na biciklu sto imam a da snagu izostavim...inace radim dosta fizički,idem pješice svaki dan u dučan,nosim po 4-5 vrečica punih nekih 3-4 km...radim sa tatom u garaži,znači dižem kotače,stežem šarafe....znam da nije to ništa u usporedbi sa pravim treningom snage ali...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 18:53
Sta da radim?
...kada odu prijatelji moji...
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 21:47
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Ili da se ne mucim i da radim samo cardio na biciklu sto imam a da snagu izostavim...inace radim dosta fizički,idem pješice svaki dan u dučan,nosim po 4-5 vrečica punih nekih 3-4 km...radim sa tatom u garaži,znači dižem kotače,stežem šarafe....znam da nije to ništa u usporedbi sa pravim treningom snage ali...

tancho di ti živiš kad nosiš vrečice 4km? na planini?a nasmija me ovi tvoj post
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 21:58
Ne nego sam skroz na drugom kraju grada od dučana gdje idem kupovat a često idem na više mjesta cik-cak pa se nakupi...
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 23:45
Nastavi i vježbr snage, možeš li u strop megdje 2 kuke za karike postavit?
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 08:24
Previsok je strop...najveci mi je problem drzat sipku jer je prehladna,za ostale dijelove tijela nije tak tesko,uzmem par debljih majci i trenirku i ok je,samo je za ruke uzas,budem nabavio zimske rukavice deblje pa u njima radio...vidim da Ross Enamait i po snijegu trenira,cizme i rukavice i radi zgibove po snijegu u sumi....samo sto ja nikad ne nesim rukavice pa cu se morat naviknut...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.