New Posts New Posts RSS Feed - zobena kaša ili zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zobena kaša ili zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 19:30
Hahahhahaha meni skroz paše
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 11:50
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

A znam, ali kad ne smijem whey ni sir, ni jogurt, ni ništa od krave
A često napravim palačinke od zobenih i jaja, ali jednostavno dosadi kad bi baš svako jutro to jela. Omlet recimo mogu samo vikendom, jer u 6 i 30 ujutro jaja malo teže idu.. Ali ne želim se baš previše ubijati s tim razmišljanjima, jedem što bolje mogu, vježbam i uživam u tome, a sad znam da bi rezultati bili bolji da baš pazim na te unose, ali to mi je previše barem za sada :) .


A da, da, to je ono kozje mlijeko u pitanju :)

Ma nije tolikoa frka oko toga, možeš se poigrati i sa ostalim sastojcima (umjesto banane ubaciti jabuku, naranču, kiwi, šumsko..., kikiriki malo zamijeniti bademima recimo ili sjemenkama, pa izbaciti tu kocku čokolade tu i tamo (ili ju zamijeniti kakaom).....kužiš.. ;) ali kad zapneš, sad se ne opterećuj ako ide, to mi ni nije u cilju da ti nabijem opterećenje, samo dam ideje ;)  Ali svejedno, nije loše mijenjati malo - čisto radi i raznolikosti (što više raznolikosti to više nutrijenata) i razbijanja dosade ;)

Inače - pokušaj sa heljdom umjesto zobi ujutro, ima dobru iskoristivost proteina Smile




Edited by Gym_girl - 15 Prosinac 2014 at 11:52
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.