New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite,trening!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite,trening!!

 Post Reply Post Reply
Author
Jorga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Location: Lalal
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jorga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomozite,trening!!
    Posted: 14 Studeni 2014 at 21:42
E ovako: Odlucio sam da pocnem trenirati pa za pocetak bi mi trebao neki plan,znate ono: Pon-ledja,Uto-odmor,....pa ako nije problem da sastavite neki plan imam 13 god 51kg i 168cm treniram fudbal i treninge imam u prosjeku svaki 3. dan. Dalje ishrana,skola mi nije bog zna kakva pa je i pekara losa a na raspolaganju imam lisnata sa evrkoremom,dzemom,visnjom,sirom i salamom,virslom i sendvic pa sta bi od toga bilo najzdravije i najbolje da jedem. Naravno pored pekare je i manja trgovina pa... Ako nije problem da date link nekih vjezbi koje da radim (uz plan npr, Pon-grudi = sklekovi!!
Ako nije problem da mi pomognete HVALA
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2014 at 07:54
Neka ti savjete za trening da netko iskusniji, ali šta se tiče prehrane birati između eurokrema i marmelade je sasvim ista stvar. Ako već imaš želju kvalitetno jesti onda prouči malo tu po forumu. Možeš od doma nositi nekakav kvalitetan sendvič. Iako mlad si, samo 13 godina, nemoj se zamarati baš. Jedi doma dosta mesa, ribe, kuhanog svega, jaja, sira..
Back to Top
Jorga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Location: Lalal
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jorga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2014 at 12:56
Hvala a moze neke vjezbe za jacanje ruku,imam dva tega od po 5kg ali ih ne koristim?!!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2014 at 13:12
Upiši recimo na youtubeu excercise for arms ili nešto slično tome. Ima mnogo videa, pa iskombiniraj
Back to Top
waleed111 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote waleed111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2015 at 06:21
Radi se o rutama od 3-6 sati, u jednom slucaju je maltene stalno bila uzbrdica, kondicija nije problem jer sam svaki puta sve bolja i izdrzljivija i uglavnom se vec mogu penjati jace uzbrdo i razgovarati usput, no isprebijanost koju osjecam danas i proslog ponedjeljka ne mogu rijecima opisati :(
Cut down your exam stress by using our latest     learnalanguage learn japanese     exam and high quality
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2015 at 12:01
Pa opusti se malo...ako si prebijen najedi se odmori... malo guštaj opusti se... i boost će doći
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MatthewLentz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2015
Location: France
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatthewLentz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 14:24
Kao što je kod mršavljenja važno unjeti manje kalorija nego što ih potrošite, tako je kod dobivanja kilaže bitno suprotno. Znaci, unijeti više kalorija nego što ste ih potrošili ili drugim rijecima, zaci u stanje kalorijskog suficita! Da biste to ostvarili jednostavno morate poceti jesti više hrane i potaknuti rast mišica vježbanjem!
irman
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.