New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc oko mrsavljenja i definicije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc oko mrsavljenja i definicije

 Post Reply Post Reply
Author
maxop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maxop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc oko mrsavljenja i definicije
    Posted: 10 Listopad 2014 at 13:28
Ukratko kao potpuni pocetnik imam vise pitanja i zamolbi...
Imam 22 godine, visok sam 180 cm i imam 90 kg i zapoceo bi sa treninzima i teretanom.
Ukratko pitanje koje zelim postaviti dali je previse za pocetnika da trenira svaki dan ili je bolje da su to treninzi 3-4 puta tjedno.
Isto tako ako je nekako moguce da mi neko pokaze stranicu ili da mi da pocetnicki trening. Imam motivaciju i volju da kroz 3-4 mjeseca smanjim kilazu i povecam misicnu masu ukoliko je to moguce. Znaci najveci problem su mi trbuh i prsa... i to bi najvise volio smanjit/definirat... iz uz sve to nisam zadovoljan nogama komplet xD... znaci izgubiti kilazu i dobit definiciju... to je moja zelja... naravno ako bi pomogla slika mogu i to staviti... Pa ako neko ima svoj pocetnicki trening i prehranu volio bih da mi je kroz dane napise...
Back to Top
maxop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maxop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2014 at 23:48
Pa sta bas niko nema nista za reci ? Confused
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2014 at 01:37
samo radi kako ovaj čiko na linku kaže LINK

tu su ti opisani treninzi i prehrana

da odgovorim na pitanje, 3 puta tjedno s kompleksnim pokretima (čučanj, mrtvo dizanje, bench press, overhead press, pendlay row), postupno povećanje težine, sredit prehranu

trening program bi trebao trajati 3 mjeseca ali možeš ga i produljiti ili skratiti (mada mislim da ako si početnik prije ćeš ga produljit) tako ćeš steći osnovu a onda ćeš vidjet koji će dalje ciljevi bit i sukladno njima možeš dalje nastavit po ovom planu ili se prebacit na neke druge stvari

bitno je da se prvo primiš čitanja i gledanja tutorijala za izvođenje vježbi kako se ne bi ozlijedio, kad ovo riješiš imat ćeš solidnu podlogu za dalje s tim da je ovo opcija za teretanu i ne treba ništa mijenjati

vjerojatno ćeš kasnije malo drukčije trenirati ali za sada se drži ovoga i rezultati će doći (pogotovo jer si početnik)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.