New Posts New Posts RSS Feed - Milk protein ili Micelarni kazein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Milk protein ili Micelarni kazein

 Post Reply Post Reply
Author
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Milk protein ili Micelarni kazein
    Posted: 02 Listopad 2014 at 15:53
Jel velika razlika u kvaliteti između myproteine kazeina i milk proteina?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 19:10
Prije mjesec dana sam nabavio 5kg MP Micellar Casein, okus Natural Vanilla, taman se neka akcija potrefila da je cijena prihvatljiva bila. Okus je vrlo blag, nema problema s topljenjem, jedino i kad se otopi bude nekako brašnast. Uzimam povremeno, možda 2-3 mjerice tjedno, pošto gledam malo smanjiti unos proteina, pošto i bez suplemenata unesem oko 200g dnevno kroz normalnu prehranu, tako da sam si proteine ograničio na 3 mjerice wheya, a casein pijem samo nedjeljom, na dan odmora, ili kad mi trening nije navečer već popodne.

Imao sam ljetos odlično iskustvo s MP protein mocha, koja je mix mliječnih proteina, kazeina i instant kave, zato sam i odlučio se dodati kazein u program.

Mislim da nećeš pogriješiti ni s mliječnim proteinima, ako želiš dodati noćni protein, a nisi ljubitelj sira.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2014 at 00:37
Da, mislio sam uzeti nesto za noc, a razlika u cijeni je 40 kn na pakiranje od 2.5 kg.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2014 at 07:02
Uzmi Micellar Casein, imaš bolji izbor okusa, natural chocolate/vanilla/strawberry su za koplje bolji od ekvivalentnih koji nisu iz te serije.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2014 at 22:20
razlika je niti 10posto, a još je manja razlika u cijeni, ja bi uzeo jeftiniji i smiješao taj shake sa šakom voća ili jednom bananom i isti efekt. al svatko voli svoje :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.