New Posts New Posts RSS Feed - Trening i odmor
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening i odmor

 Post Reply Post Reply
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening i odmor
    Posted: 15 Rujan 2014 at 17:16
Imam jedno jednostavno pitanje :)

Odradila sam nedavno asistirani chin-up (na spravi) a kako je gornji dio moja slaba tocka, plus preteska sam, plus je to tip vjezbe koju nikad nisam radila imala sam solidnu upalu misica jucer citav dan a dosta osjecam i danas.
Radim ugl lagani kardio kao oporavak, no danas bi trebala ici dalje s programom (full body bodyweight), no pitam se je li mi pametnije jos pricekati do sutra da upala skroz ode, ili jednosstavno nastaviti danas dalje. Danas bi mi samo djelomicno opterecenje bilo na gornjem dijelu. Druga opcija je da izmijenim raspored i danas radim lower body umjesto full body.
Uglavnom, skuzili ste, dakle, kako i sta? Produziti odmor ili nastaviti dalje? Hvala Smile
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2014 at 17:36
a neznan koliko ces moc uopce radit sa upalon misica, a i mos je samo pogorsat...po meni napravi jos jedan dva dana laganoi kardio dok se ne smiri upala i pij magnezija za brzi oporavak
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2014 at 17:38
Da, tako sam nekako zapravo mislila.. odradicu onda jos danas malo dulji kardio, taman ce mi se uklopiti u neke obaveze sada . Hvala Smile
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2014 at 20:01
Sve zavisi kakva je i kolika upala, neke jednostavno mogu i trebaju se izbiti treningom, neke su toliko jake da prosto ne mozes da ih razbijes (ja sam skoro takvu upaletinu navukla od trcanja, toliko gadnu da nisam mogla da se krecem skoro uopste, a kad sam pokusala da je izbijem trcanjem to je bilo nemoguce i uzasno me je bolelo. Ali to je bilo bas gadno i tesko kidanje misicnih vlakana, daleko od svih normalnih i uobicajenih koje uvek prodju treningom). Ali posto si ti rekla da je solidna i da je i dalje malo osecas mislim da skroz mozes da izguras trening sa njom, ako mozes ovako normalno da funkcionises mozes i trening da odradis - uvek mozes da pokusas sa treningom i da vidis kako ti teluje reaguje kada je zagrejano i da li ce te proci od treninga. Ja sam sve solidne upale uvek izbijale treningom osim tih gadnih koje su vec na granici povreda ali jednostavno takve upale ne mozes da pogresis :D Takodje ako je u pitanju samo upala misica to je okej, ali ako su ti se upalile na primer i tetive e tu treba vec dati malo vise odmora jer je onda moguca neka povreda. Sve zavisi kako se ti osecas ali blage do malo tezoih upala su normalna stvar i    nekako nema potrebe preskakati trening svaki put kad ih imas, mozda eventualno samo prilagodis taj program tom stanju u kojem si trenutno :)

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2014 at 21:54
Hm e sad, kad sam recimo radila noge i guzicu par dana ranije isto sam imala upalu, ali ne tako jaku, i ne takvu da me onesposobila. ovo jucer je pak bilo dosta jako, znaci morala sam popiti tabletu i jedno vrijeme bukvalno nisam rukama nista mogla, cak je i okrenut se na bok u krevetu bilo tesko.
Uglavnom, dosta je jaka bila upala, pa sam zato i otvorila temu. Inace ako nije jaka normalno odradim.
Uglavnom, danas sam umjesto snage malo vise kardia nego inace odradila, i to brzo hodanje i ok sam. Sutra nastavljam dalje. Hvala :)


Edited by bejb - 15 Rujan 2014 at 21:54
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.