New Posts New Posts RSS Feed - ŠTO I KAKO VJEŽBATI NAKON OPERACIJE SKROTALNE KILE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ŠTO I KAKO VJEŽBATI NAKON OPERACIJE SKROTALNE KILE

 Post Reply Post Reply
Author
prvih40 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prvih40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ŠTO I KAKO VJEŽBATI NAKON OPERACIJE SKROTALNE KILE
    Posted: 12 Rujan 2014 at 18:39
Bog,malo sam pregledavao po internetu i nabasao na ovu stranicu koja mi se čini baš ono što sam ja trebao,nemojte mi zamjeriti ako je već netko pisao o ovoj temi jer nemam volje prelistavati prekobrojne postove i forume pa ću biti konkretan sa svojim problemom...
Imam 39 god,visok sam 176cm,i težak 96kg,za vreme školovanja sam bio sportski aktivan,uglavnom nogomet i pomalo teretana.... ništa pretjerano...nakon vojske i zaposlenja,zasnivanja obitelji itd...brzo je došla 40-a i vreme da nešto poduzmem u svezi samog sebe,htio bih se vratiti u formu,ništa prejako tipa pločica i ostalih "stereotipa",volio bih kada bih ponovo bio aktivniji,pokretljiviji itd...,i naravno utegnutiji.
Moj problem je u tome što sam prije godinu dana operirao bruh,te mi je doktor zabranio svako naprezanje do godinu dana iza operacije, i ja sam sad u problemu jer neznam kako da vratim formu,kojim vježbama,kojim načinom a da neugrozim zdravlje (da se nevrati bruh), pa bih vas molio ako itko ima ikakvih ideja,savjeta,možda i nekakav program za ovakve slučajeve... napominjem da sad živim u maloj sredini gdje nemam pristupa nikakvoj teretani a kamoli stručnoj osobi koja bi znala kako i što... samo da kažem primjer,kada sam pitao svog obiteljskog lječnika za savjet on mi je rekao sljedeće: " mani se ti tih gluposti,nauči kartat belu il se kurvaj"..hahaha,zamislite...hvala unaprijed!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.