New Posts New Posts RSS Feed - Raw Till 4
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Raw Till 4

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:49
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Stvarno ne vidim kako se neko od toliko kalorija viska jos uz secer koji provocira insulin da visak neiskoriscene energije (koje ima mnogo ukoliko ne postoji ekstremno velika potrosnja kalorija) skladisti kao mast, ne goji...Pre bih rekla da se ljudi na dijeti sa visokim postotkom proteina i masti i kalorija iz istih a jako malo ili gotovo nista UH-a ne goje, prosto to je nacin na koji funkcionise telo a nema toliko veze ni sa kalorijama koliko sa tim sta i na koji nacin funkcionise u telu. Mene samo zanima sta ce bilo kome tolika kolicina brzo iskoristive energije ako je ne trosi tokom dana i ako trenira 3x nedeljno slabim intenzitetom, sta se desi sa viskom nepotrosene energije?

Ili to ili jednostavno ljudi na toj dijeti jedu manje nego sto tvrde, sto mi iskreno receno i deluje kao slucaj sa ovom devojkom koju si ti postavila ovde :D



Kažu da tijelo iskoristi tu energiju iz šećera, jer sve stanice u tijelu, a najviše mozak troši upravo šećer za rad i oporavak od bilo čega.

I ja sam na prvu mislila da laže, ali... Kada sam vidjela dokaze u inim njenim videima, uvjerila sam se da ne laže. I da povrača nakon tolikih obroka - nebi izgledala zdravo kao što izgleda, vjeruj mi

Evo videa:

51 banana

1 700 kcal odjednom

Što pojede u jednom danu
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 19:06
Iskreno ova devojka meni izgleda kao sve samo ne kao zdrava :D Ali to je vec licni utisak :)
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 19:09
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Iskreno ova devojka meni izgleda kao sve samo ne kao zdrava :D Ali to je vec licni utisak :)


Slažem se da je samo osobni utisak Meni je jako antipatična, ali nekako sam prešla preko toga

Ako je nešto napravila - onda je to da ne vjerujem svemu što pročitam, nego da pratim svoje tijelo i slušam ga što njemu najviše odgovara, jer nitko od nas nije isti i ne pašu svima iste stvari, eto :)
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2015 at 20:57
dvije godine sam bio vegetarijanac i nekih par mjeseci sam pratio Rawtill4. u pocetku je tesko dok se zeludac ne navikne na vece kolicine hrane po obroku. za dorucak sam znao popiti i do 2l narandzinog soka, po 12 banana za rucak, hrpa svjezih datulja, vecera neka bezglutenska tjestenina i umak ili krumpir i tako. uglavnom bila mi je to nekako prilicno jednolicna hrana.
ima cak i na fejsu grupa gdje ljudi svaki dan pisu tocno sta su pojeli, koliko vode su popili, koliko u spavali i tako to.
za to vrijeme sam vjezbao ali nisam imao neku pretjeranu misicnu masu, malo sam pao sa kilama. iskrreno neznam sta bi mogao nekom savjetovati. Voce je zasigurno zdravo, ali bas u toj kolicini, hm...
I ova bananagirl i onaj njezin decko Durianrider izgledaju poprilicno mrsavo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.