New Posts New Posts RSS Feed - Boks-rukavice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Boks-rukavice

 Post Reply Post Reply
Author
ludara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ludara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Boks-rukavice
    Posted: 29 Kolovoz 2014 at 18:49
Pozz!!

Iman jedno pitanje i molim da mi odgovore samo oni koji imaju iskustva sta se tice boksa (rekreativno ili natjecateljski)....mislim se sad za par dana upisat na boks znaci rekreativno i trebam kupit rukavice i bandaze.Sada mene zanima kako odabrat rukavice i na koji nacin??
Gleda sam po drugim forumima da tu ima nekih razlika izmedu rukavice za sparing i za natjecanja,velicina,tezina itd.
Ja nisanm dovoljno upucen pa ako mi moze ko pomoc bija bi mu jako zahvalan!! :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 09:01
Kolega mi je državni prvak u boksu... pa sam vidio na slikama ove  Lonsdale.... pa sad ne znam ja koliko je to dobro... valjda je kada on nosi heheheheh
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 10:42
Imaš više vrsta rukavica,od rukavica za vreću, za sparing, za takmičenja itd. itd. Što se tiče marke to ti varira jer sve zavisi od kvalitetete. Ni ja sam ti ne bih znao reći šta da uzmeš.
Moj ti je savjet da imaš bandaže i to one od 4 metra jer moj klub preporučuje te i da imaš zubalo svoje ako želiš raditi sparing iznad 10-20% snage ali to kada se upišeš tek. Za rukavice pitaj trenera jer on će ti najbolje reći kada te vidi :)
Back to Top
ludara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ludara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 12:29
a tako cu i napravit pitat cu trenera kad upisem,,fala sve jedno na informacijama.
a reci mi samo koliko dode to zubalo,kako se cijene krecu??
fala  jos jedan put :)
Back to Top
sampita View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sampita Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2015 at 12:51
taman niko nije odg na pitanje koje je mene najvise interesovalo :(
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.