New Posts New Posts RSS Feed - Sto nakon Insanity-a? Pomooc!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sto nakon Insanity-a? Pomooc!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:06
Originally posted by Zoella Zoella wrote:

Nije mi glavni cilj vjezbanja da budem zaludena time, da izgledam ko alexandra bring or someone else. Nije mi cilj da se mogu ku*cit na slikama kako mi je nizak body fat i kolike misice imam.
Bit mog vjezbanja je poboljsat kondiciju (sto mi je,mogu slobodno rec-uspjelo sa Ins jer vidim to i sama da se ne zapusem na 20 visih stepenica (ovo sam sad uzela bzvz primjer)), te da budem zadovoljna sobom (sto ne znaci bit ko stap il bit ko body builderica (tu nema mrva zenstvenosti,budimo realni).


Ahahahhahhahaha. Pa ja ću se ranit

Okej, okej... Kreni sa orbitrekom, to je ono pravo i tako ćeš postići sve svoje ciljeve. Orbitrek je odličan izbor nakon Insanty-a, i definitivno nećeš izgledati neženstveno kao sve žene koje vježbaju sve, samo nisu na orbitreku.

Nadam se da si dobila odgovor koji si tražila i sretno ti u potrazi za ženstvenim tijelom
Back to Top
Zoella View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:12
koja si ti..jbt
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:20
Onda bolje idi trci napolju nego na masini nekoj - vise ces dobiti kiseonika tako, izduvaces se u mentalnom smislu a i izazovnije je trcati napolju nego na spravi obzirom da imas nagibe i teren koji masina ne moze tako verno da izimitira :) Samo se posavetuj sa nekim oko tehnike trcanja ili potrazi negde na netu, to je bas bas bitno. Ima i drugih nacina da se dobije kondicija a da ne ukljucuje visokointrnzivne i anaerobne treninge (kojim ces na kraju samo da se lisis kiseonika i kondicije i neces moci ni jedan korak da napravis da te ne peku misici od laktatne kiseline, ooooo ovde imam jako puno iskustva... ) Srecno :)
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:26
Originally posted by Zoella Zoella wrote:

koja si ti..jbt


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 18:27
Whey i orbitrek... nemojte sad tako
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 20:41
Zoella, zašto si napravila topic ako ne želiš uvažiti mišljenje od ljudi koji ti žele pomoći?
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 21:09
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

Zoella, zašto si napravila topic ako ne želiš uvažiti mišljenje od ljudi koji ti žele pomoći?


Ma nema pametnijeg posla pa došla vamo ljude zajebavat...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 21:13
Možda je to skriveni kako se ono zvao? Hm Fitnessmogul?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoella View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 02:39
Mozda si pogodio
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.