New Posts New Posts RSS Feed - izbaciti ugljikohidrate?!?...S.O.S.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

izbaciti ugljikohidrate?!?...S.O.S.

 Post Reply Post Reply
Author
Aиå& View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aиå& Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: izbaciti ugljikohidrate?!?...S.O.S.
    Posted: 26 Svibanj 2008 at 12:17
ljudi trebam hitnuu pomoc!!!...naime...zelim smrsaviti 3-4 kg i cula sam za dijetu gdje potpuno iz prehrane izbacis ugljikohidrate....nisam sigurna jeli to ucinkovito??....inace ja nisam debela ali radi sporta kojim se bavim trebam jos smrsavit...moolim vas pomozite mi!!! HITNO JE!!!

Edited by A&#š080;å&
Back to Top
Aиå& View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aиå& Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 13:20
pomozite molim vass....ako ne smrsavim necu moc na natjecanje... ....HEELPPPP....
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 13:33
 Ako se bavis sportom i ako ides na natjecanje ni u kom slucaju nesmijes izbaciti ugljikohidrate iz prehrane pogotovo ujutro i nakon treninga jer ti to sigurno nece donijeti zeljene rezultate. Ne znam u kojem vremenskom periodu ocekujes tu promjenu, ali svakako probaj malo drugacije organizirati prehranu i crobni trening niskog intenziteta ujutro na taste.
www.fitness-trening.com
Back to Top
tona24 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tona24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 15:12

cula sam da crobni trening ujutro na taste daje dobre rezultate za mrsavljenje . minimalno 50min. al me zanima jel bolje trcat ili brzo hodat??sta daje bolje rezultate?

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 15:41

 kolko sam ja skuzila bolje je brzo hodat..

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 16:39
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 kolko sam ja skuzila bolje je brzo hodat..


Upravo tako. No ako je problem ZAISTA velik, može cak i trcanje ali kraceg trajanja, kojim ce se naravno gubiti i znatno više mišica uz masti.

@jedna_mala
Dobro ti ide. Lijepo povezuješ stvari
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 11:53
Originally posted by A&#š080;å& A&#š080;å& wrote:

cula sam za dijetu gdje potpuno iz prehrane izbacis ugljikohidrate....


Znam da ovi sto se natjecu u BB-u 2 tjedna prije potpuno izbace uh pa probaj. Ja inace nisam sa uh na TI tako da..... Znam da meni to puno znaci za odrzanje tjelesne tezine.
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 17:41
 
Originally posted by A&#š080;å& A&#š080;å& wrote:

cula sam za dijetu gdje potpuno iz prehrane izbacis ugljikohidrate....



a kaj trebaš onda jesti ako svako jelo sadrži barem malo uh??
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 17:41
Originally posted by A&#š080;å& A&#š080;å& wrote:

ljudi trebam hitnuu pomoc!!!...naime...zelim smrsaviti 3-4 kg i cula sam za dijetu gdje potpuno iz prehrane izbacis ugljikohidrate....nisam sigurna jeli to ucinkovito??....inace ja nisam debela ali radi sporta kojim se bavim trebam jos smrsavit...moolim vas pomozite mi!!! HITNO JE!!!

a cime se ti baviš,ako se smije znat?
Back to Top
Aиå& View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aиå& Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 19:41
tckwondo
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 20:18
Originally posted by evica evica wrote:

 
Originally posted by A&#š080;å& A&#š080;å& wrote:

cula sam za dijetu gdje potpuno iz prehrane izbacis ugljikohidrate....



a kaj trebaa onda jesti ako svako jelo sadrli barem malo uh??

Ne mora sadržavati. Ili ako sadrži (govorimo za pojedinu namirnicu i to onu sa vecim postotkom proteina (i masti cak) i sa minimalnim % ugljikohidrata) to je dosta nisko da ne remeti metabolizam masti i proteina. Takvim izbacivanjem, uz proteine se kombiniraju kvalitetne masnoce.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.