New Posts New Posts RSS Feed - Previše informacija! Pomooć!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Previše informacija! Pomooć!

 Post Reply Post Reply
Author
Ivy01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivy01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Previše informacija! Pomooć!
    Posted: 25 Kolovoz 2014 at 17:52
Pozdrav svima,
već duže vrijeme pokušavam skinuti nekoliko kg, ali bezuspješno. Od danas sam započela s insanity workoutom i nadam se da ću izdržati tih 60 dana Tongue

Evo ovako, imam 17god, visoka sam 155cm, imam 51kg, a cilj mi je 46-47kg.

Jedini problem mi je prehrana. Već nekoliko dana istražujem što, kako i kada jesti...i sva sam se izgubila pa bi mi tu dobrodošla mala pomoć.

Današnji jelovnik: doručak: 40g zobenih, jogurt i nektarina, ručak: 100g piletine, 50g integralne riže i 2 svježe paprike, mo (nakon vježbanja): pola banane i 2 jaja, večera: 100g piletine i salata od paprike i rajčice
Griješim li u nečemu, je li to previše ili premalo?? Svaki savjet je dobro došao, hvala!! :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2014 at 21:43
Mislim da je 46-47kg premalo i sa 17 godina se ne bi trebala izgladnjivati. Nemoj se previše opterećivati kalorijama, jedi koliko ti organizam traži i fokusiraj se na vježbanje i sve bude došlo na svoje mjesto dok kažeš tren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.