New Posts New Posts RSS Feed - kajak 5 sati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kajak 5 sati

 Post Reply Post Reply
Author
zgoo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zgoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kajak 5 sati
    Posted: 10 Kolovoz 2014 at 20:59
pozz,

vozio sam prije 10 dana kajak u komadu 5 sati,
kad sam sisao sa kajaka nisam mogao stati na lijevu nogu, bila mi je utrnuta,
evo 10 dana poslije noga mi je utrnuta, ne toliko kao na pocetku ali osjecam tu neku tezinu u nozi kao neke mravce u palcu lijeve noge, inace se redovito bavim sportom nisam imao nikakve upale misica nego izgleda da je do nezgodnog drzanja noge tijekom voznje, cudno je da i 10 dana nakon jos imam tegobe ?

thx
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 00:19
U principu, za svaku tegobu koja je posljedica sporta, a nije prosla ili se znatnije smanjila nakon 2-3 dana, preporuceno je ici doktoru. Za trnce koji ne prolaze bi ja vec nakon dan dva bio kod doktora.
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 00:59
Odi kod doktora odmah, ja isto vozim kajak i imso sam tskvih problema, nisam isao kod doktora i na kraju mi se zivac ostetio i bio sam 10 dana u bolnici...kako mi je zivsc bio ostecen atrofirao mi je i misic jer ga nisam mogao upotrebljavat,nisam imao osjećaja ns tom djelu..
Back to Top
zgoo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zgoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 10:42
bio si operiran ili ?

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 11:44
odi kod doktora.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 01:15
ne, ali sam imao 10 dana rehabitacije,neke vjezbe i terapiju strujom( koju neosjetis uopce).. ali odi to provjeri za svaki slucaj :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.