New Posts New Posts RSS Feed - Kraj defke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kraj defke

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kraj defke
    Posted: 07 Kolovoz 2014 at 22:47
Pozdrav evo zavrsih defku nakon mjesec dana fino sam se izdefinisao zanima me posto zelim preci  na misicnu masu tijelo nije stroj koji ce odma graditi misici nego treba prvo postepeno vracati kalorije radi ubrzavanja metabolizma moze li mi neko reci kako to ide da ne bi poceo jesti i vratio svu tesko izgubljenu mast
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 22:54
Odradi Reverse Diet... probaj sa time
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 23:00
to je ako sam dobro upratio ono polako vracanje metabolizma u normalu prvo izbacivanje kardia te lagano povecanje kalorija 100 200 svaki tjedan 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 08:19
Kada si završio fazu definicije .... metabolizam je usporen oštećen.rad.tiriodr je poremećen kao i ostali neki regulatorni hormoni.. Ali zato je Inzulinska osjetljivost maksimalna... 

Najbolje što možemo je iskoristi iz toga je sljedeće: okej već smo rekli o metabolizmu...sada je vrijeme da ga vratimo "reverse diet" proces gdje ćeš polako povećavati unos kcal,kako bih omogućio tijelu anabolno stanje i počne izgraživati miške ...sve ovisno kako si završio djetu...no evo ja ću ti dati jedan primjer

3g proteina 1.5UH 0.5M

Protoše smanjiš za 10 posto Uh povećaš 40 posto masti za 10... smanjiš kardio kako si već napisao ako ga imaš..

No ne moraš ga do kraja smanjiti..drži tako tjedan dana... i nakon tjedan dana... 10 posto uha i 5 posto masti povisuj.... te odradi 8 tjedana..(tako sam ja) Pa vidi kako ćeš reagirati... moja najveća greška je bila što sam izostavio masti..i neće se ponoviti sljedeći put :)

Mogu ti reći da tih par kilograma koje ćeš dobiti su vrlo čista eto toliko od mene


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 08:29
U postu pred 13 h pišeš kako uopće više nećeš jesti zbog sala, a sada pišeš da  si završio defku i o boostanju metabolizma... Najbrža defka ikad.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 08:30
Originally posted by dalila dalila wrote:

U postu pred 13 h pišeš kako uopće više nećeš jesti zbog sala, a sada pišeš da  si završio defku i o boostanju metabolizma... Najbrža defka ikad.


Hahaha i ja baš sad gledam..sad mu tamo pišem o defki kako ne može skiniti salo... tu je sada isklesan ono koji k...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 10:13
ispricavam se brat  je poceo na defku 20 dana prije ista e mail  da ne otvara profil postavio sam pitanje mjesto njega 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.