New Posts New Posts RSS Feed - u formu nakon poroda...hell yeah
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

u formu nakon poroda...hell yeah

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 08:32
Pa zašto ne bih bilo :) Pogledaj .. odradi program..vidi rezultate...i znati ćeš najbolje odgovor..rezultata mora biti...a kakvih to ćeš sama vidjeti :)

Zagrijavanje... Hm... možeš i tako... maga ja se drugačije zagrijavam...vježbe koje radim koristim jednostavno manje težne...i veći broj ponavljanja :)

2. Ma zašto bih morala? Istegni se nakon treninga... popaj nešto ili popij... i sve super ;)

3. Naravno... osim ako ne vježbaš na tašte hehe... 

Eh sad to je od osobe .... probaj prvo sa UH i P i probaj Sa M i P i vidi kako ćeš se osjećati tokom treninga..jednima jedno paše drugima drugo...nekome sat vremena prije trennga..netko jede pola sata...sve je to individualno...

Moj tajming koji sam si pronašao je 2 sata prije treninga...i tu mi paše kada ovako ujutro vježbam :)

A Poslij treninga... Ne znam... imaš ppuno toga.... UH i P  Ja npr  jedem Zobene whey banane... 

Ali bolje bih ti bilo jednostavnije UH pojesti kao što je neko voće...ili voćni sok.. Neki brzi UH uglavnom...možeš stime whey... ako je tekuće naravno sa dextrozom..možeš bjelanjke...meso... ma sto opcija :)

A što ako big izgledala sa 52 u idučih  3 mjeseca ?  Ako ti je to cilj dobro .. no vjeruj mi kile ti nisu mjerilo..pogotovo jer tek počinješ i sigurnno ne znaš što ti donosi gubitak od 6 kg... :) možeš naravno...

Samo Za početak pristupi drugačije prehrani... i treninzima... možda ti ni neće trebati toliki gubitak kila ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Nalah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nalah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2015 at 13:33
Lijepi pozdrav svima
rodila sam prije 8 mjeseci,problem je što si sad izgledam ispuhano,tj.sve mi nekako visi.Visoka sam 170 i imam oko 55 kg,čak 7 manje nego prije trudoće.Prije trudnoće sam aktivno išla na pilates jer imam problema sa kralježnicom,tako da baš i ne smijem raditi klasične vježbe u teretani.Što bih mogla raditi kod kuće (svaki dan oko 30 minuta)doma imam utege od 5 kg,steper i pilates loptu da definiram mišiće ruku,nogu,trbušnjaci se naziru,ali slabo,da učvrstim guzu.Prije poroda je izgledala kao brazilska,a sad skoro da je nema.Hranim se kad stignem .Hvala unaprijed!

Edited by Nalah - 12 Kolovoz 2015 at 13:38
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.