New Posts New Posts RSS Feed - Premrsava?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Premrsava?

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Premrsava?
    Posted: 13 Svibanj 2008 at 09:37
  Frendica, koja je inace kost i koza unatoc izjedanju bureka u 6 ujutro nakon š00 piva, u zadnje vrijeme cesto govori da sam premrsava..... Hm... Uvijek kad sam u super treningu, kad sam najizdrzljivija, kad imam najvise snage svako malo cujem da sam premrsava....
I sad, dode pms, hormoni polude i ja se napusem ko zaba  (cca 2 kg vode previse u ogranizmu).... A onda mi bez beda mogu reci "Malo si se udebljala...?"

AAAAAAA!!! Pa tko ce svima njima udovoljiti?!!?!?

Uostalom, moze li zena ikada biti premrsava (naravno, ako to nije bolesno mrsavo)?!
 

Edited by Theia
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 18:09
Originally posted by Theia Theia wrote:

 
I sad, dode pms, hormoni polude i ja se napusem ko zaba  (cca 2 kg vode previse u ogranizmu).... A onda mi bez beda mogu reci "Malo si se udebljala...?"



zna li tko kakav protu-lijek tome ili jos bolje kako preventirati??
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 18:11
Originally posted by Theia Theia wrote:

    A onda mi bez beda mogu reci "Malo si se udebljala...?"

AAAAAAA!!! Pa tko ce svima njima udovoljiti?!!?!?

Uostalom, moze li zena ikada biti premrsava (naravno, ako to nije bolesno mrsavo)?!
 


reci im neka lizu bubreg slijedeci put!
p.s. to je blazi izraz za "odi u..." al im slobodno i to kazes!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 11:18

 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2008 at 00:45
Originally posted by Theia Theia wrote:



Uostalom, moze li zena ikada biti premrsava (naravno, ako to nije bolesno mrsavo)?!
 





Ne mozes biti toliko mrsava da u crnim tajicama ne izgledas sexy. Ili?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 10:42
STA SI ME VIDIO NEGDJE?!  

Inace, najdraze su mi crne tajice za van! hhahha
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 12:14
Originally posted by Theia Theia wrote:

   (cca 2 kg vode previse u ogranizmu)...
 


kaj se ne mjeri voda u litrama ili.....?
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 17:03
 šlitra vode ti iznosi škg.. ovo kaj je theia napisala mislila je da ima 2 kg više u to doba, a to je visak vode u organizmu...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 22:03
 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:48
Kvragu - sad su svi poceli....

Srela sam  si bivšeg nekidan koji mi je na prvu rekao "DAJ JEDI NEšTO!", pa sam bila na kavi s bratom koji me je nakon toga odveo na cevape + pivo.

I tako ja odem popodne u ljekarnu i izvažem se i imam 49 kg. A, šta cu..... Red faksa, ogromna doza stresa, smanjen tek.....

Ja i dalje nemam feeling da imam toliko kg. I izgleda skroz ok. Je da nemam vise toliko mišica.... A dobro, šta cu se sad živcirati oko toga. Ima i puuuuuuno važnijih stvari u životu!


Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2008 at 10:41
I sad, dode pms, hormoni polude i ja se napusem ko zaba  (cca 2 kg vode previse u ogranizmu).... A onda mi bez beda mogu reci "Malo si se udebljala...?"

procito sam negdje neke ayurvedske savjete pa pise da bi cure za vrijeme pms-a trebala mirovat i koristiti taj period za ciscenje organizma, a ako vjezbas za to vrijeme tijelu ne ostavis dosta energije da obavi taj proces kako treba, to ti je to sto se ja sjecam baci oko malo po netu mozda nades nesto vise
samo se treba portudit
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 07:36
Hehehe..ovo nisam vidjela...;)) Taman da se zatvorimo u kucu tih dana-....I nigdje ne idemo...

Kako ovo nitko nije komentirao....ha ha
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 11:58
 svašta
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 16:28
Je cure, zatvorit se doma, prat, peglat i kuhat treba

Sala mala. Meni u pms-u pomaze aktivnost, ali laksa nego inace. Samo treba slusat svoje tijelo, nista drugo. 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2008 at 00:04
Originally posted by dalila dalila wrote:

Hehehe..ovo nisam vidjela...;)) Taman da se zatvorimo u kucu tih dana-....I nigdje ne idemo...

Kako ovo nitko nije komentirao....ha ha


A JESI LUDA!!!!!

Da, i kladim se da je to pravilo izmislio neki muškarac - koji naravno ne živi s tobom! Da živi, bilo bi suprotno - IZAĐITE VAN, I OSTANITE TAMO!
 

Edited by Theia
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.