New Posts New Posts RSS Feed - Mrsavost
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mrsavost

 Post Reply Post Reply
Author
Škafiškafnjak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Škafiškafnjak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mrsavost
    Posted: 15 Lipanj 2014 at 15:54
Molim vas,muku mucim sa mrsavim tijelom,nemogu vise ,jedem ne debljam se,jedni nacin je da dobijem na misicnoj masi...Imam 16 g. niti 40 kila(zensko)..Koje vjezbe da radim,moze mi netko napravit plan vjezbi jer ja nikako da slozim i ne razumijem kako... molim vas! Hvala!

Edited by Škafiškafnjak - 15 Lipanj 2014 at 16:09
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 18:24
I ja sam bio takav, iako sam musko 183 visian 58 kila.Izgledao sam pre smjesno na toj visini ali jednostavno sam ektomorf i takva mi je grada uska ramena vitko tjelo i zgoljavo.Doduse svaki misic se ljepo vidi jer sam bio na jako maloj masnoci.Trenutno sam na 70 kila iako na oko nije nesto previse vidljiva razlika osjecam se popunjeniji na mjestima poput prsa ( sa malom kilazom sva rebra su ispala ) .Ja ti preporucam da uzmes kaloricnu hranu + kreatin.Jedi zitarice jako su kaloricne npr keksi degestive ti na 100g imaju 600 kal,sto je odlicno ja ih mogu pojest na tone jer mi brutalno pasu.Izbjegavaj za ruckom juhe i slicno tocnije u manjim kolicinama jedi hranu u tekucini.Sto vise baziraj na suhoj hrani.I znam kakav ti je osjecaj iako si zensko bit kao kostur.Jednostavno mroas pocet VISE JESti i obavezno vjezbaj VELIKE grupe misica za tebe idealna vjezba je cucanj i sve ispod noge listovi.Pazi ja sam jeo prije po 2 puta i mislio sam da mi je dosta pogodi sad jedem 7 puta 3 VELIKA OSNOVNA + 3 manja npr jaja i slicno.Obavezno pij tekucine cisto pij vodu samo do 2 litre po danu ako budes uzela kreatin pij oko 3 litre ne boj se da ces dehidrirat ubiti po mokraci vidis dali ti je potrebna voda sto vise zuta mokraca vise vode trebas . Pozz i sretno 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.