New Posts New Posts RSS Feed - beast_mode_on
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

beast_mode_on

 Post Reply Post Reply
Author
beast_mode_on View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast_mode_on Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: beast_mode_on
    Posted: 15 Lipanj 2014 at 15:22
Evo i mene... prasica koja voli pojesti šta ne treba, kad ne treba, a pogotovo koliko ne treba... Pozdrav svima, koliko vas ima

Ivana, Zagreb, debelo u 25oj. Dobro ne baš debelo, ali masno sigurno. 170cm, 63,5kg. Oduvijek sam bila sportski tip, između raznih rekreativnih sportova, trenirala sam odbojku i kickboxing. Nikad nisam nešto pazila na prehranu, no moglo mi je bit, dar dobrog metabolizma, valjda... Ali sam se naravno malo previše opustila, studentski život - tulumi, alkohol, brza klopa, a sve manje sporta...

Stoga, moj cilj nije smršaviti 5 kila za 2 dana, ili skinuti špek sa škembice (ustvari je, al ššš). Moj cilj je promijeniti način života. Krenula sam na funkcionalni trening, 3x tjedno, polako pokušavam korigirati prehranu te moj metar nakon 3 mjeseca kaže 4,5 cm manje u struku, a i želucu se sviđa što mu dajem manje obroke češće, pa me ne bruka po cesti s trudničkim izgledom. (kilažu baš i ne pratim, nije mi to neko mjerilo)

Eto, toliko za upoznavanje od mene... Nadam se da je ovo početak novog životnog stila... i da ću pohvatati bar neke stvari ovdje...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.