New Posts New Posts RSS Feed - Ultimate diet 2.0 Lyle McDonald
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ultimate diet 2.0 Lyle McDonald

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ultimate diet 2.0 Lyle McDonald
    Posted: 13 Lipanj 2014 at 16:51
Jel ima tko iskustva sa tim,vidim po netu da su mnogi iz forme sličnoj mojoj došli za 2-3 mjeseca do super rezultata,ovaj dečko sa na slici ima čak nešto više sala od mene a relativno brzo je došao u super formu...neznam jel se može to kombinirat sa intermittent fastingom...
http://www.bodyrecomposition.com/ultimate-diet-20
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2014 at 09:24
probala mjesec dana.. otprilike cca pola kg do kile po tjednu gubila prvi mjesec. Ako ce ti trening pratit onda se da iskombinirat. Ja sam morala odvojeno raditi 2 treninga u danu pa me to utuklo. Na kraju nisam mogla spavati po noci od gladi pa sam bila neispavana ugl, mislila sam da je prvi tj najgori, kad ono 3 jos gori što se tiče rezultata...jesi ti napravio neki restart nakon svoih dijeta?
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2014 at 13:41
Jesam...radio sam par mjeseci 5x5 programe i upper lower za masu i dosta dobio na snazi,na početku nisam mogao ni 100kg dignut na mrtvom a sada mogu 170kg 4 puta,čučanj 130kg 5x5...nažalost malo sam krenuo prejako sa prehranom nakon tih dijeta i onda se zaredalo par loših dana gdje sam stvarno pretjerao sa junkom i počeo sam dobivati salo...pa sad hoću na pametniji način počistit to salo i da onda krenem na masu pametnije...a i zaključio sam da od junka se ne osjećam baš najbolje pa ću ga zaobilazit,eventualno 1 tjedno pojest burek i palačinke ali držat se većinom čiste hrane...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2014 at 14:34
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Jesam...radio sam par mjeseci 5x5 programe i upper lower za masu i dosta dobio na snazi,na početku nisam mogao ni 100kg dignut na mrtvom a sada mogu 170kg 4 puta,čučanj 130kg 5x5...nažalost malo sam krenuo prejako sa prehranom nakon tih dijeta i onda se zaredalo par loših dana gdje sam stvarno pretjerao sa junkom i počeo sam dobivati salo...pa sad hoću na pametniji način počistit to salo i da onda krenem na masu pametnije...a i zaključio sam da od junka se ne osjećam baš najbolje pa ću ga zaobilazit,eventualno 1 tjedno pojest burek i palačinke ali držat se većinom čiste hrane...


a sad si se vratio na fullbody treninge? kako si dosad radio cikliranja? par dana junka se ne smatra restartom bar 2 tj da hormoncici nadodu od dijete
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2014 at 14:47
Bio sam na masi jedno vrijeme ali nisam se previše zamarao omjerima,jeo sam dosta uh na dane treninga i oko 100g dane odmora ali mi se često desio junk koji je prešao u užas teški...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.