New Posts New Posts RSS Feed - trening visokog intenziteta i HPLC prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening visokog intenziteta i HPLC prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
Neruda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Neruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening visokog intenziteta i HPLC prehrana
    Posted: 28 Svibanj 2014 at 12:42
Pozdrav svim forumašima i forumašicama, mućnite glavicama i pomozite! 

Naime, trenutno sam na kvazi ketogenoj prehrani bogatoj proteinima, s minimalno ili ni malo ugljikohidrata, što mi se kako vrijeme odmiče čini sve teže spojivo s treningom visokog intenziteta jer ne osjećam da imam dovoljno energije. Što činiti, kako se hraniti prije treninga, odbijam prijeći isključivo na kardio... Kada tempirati unos ugljikohidrata da bi popunio glikogenske zalihe, a da ne ode u masnoću! Cilj, kao i uvijek, definicija prije ljeta, smanjiti udio bf-a, uz zadržavanje ili povećanje mišićne mase. Hvala unaprijed na svim savjetima!
Thumbs Up
Back to Top
snatch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote snatch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 13:00
moj savjet ti je da 2 do 2 ipo sata prije treninga uzmeš ugljikohidrate iz škroba, npr krompir, riža, batat ili banana, med, datule, napuniš si rezerve glikogena i rasturiš na treningu :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 13:08
Originally posted by Neruda Neruda wrote:

Pozdrav svim forumašima i forumašicama, mućnite glavicama i pomozite! 

Naime, trenutno sam na kvazi ketogenoj prehrani bogatoj proteinima, s minimalno ili ni malo ugljikohidrata, što mi se kako vrijeme odmiče čini sve teže spojivo s treningom visokog intenziteta jer ne osjećam da imam dovoljno energije. Što činiti, kako se hraniti prije treninga, odbijam prijeći isključivo na kardio... Kada tempirati unos ugljikohidrata da bi popunio glikogenske zalihe, a da ne ode u masnoću! Cilj, kao i uvijek, definicija prije ljeta, smanjiti udio bf-a, uz zadržavanje ili povećanje mišićne mase. Hvala unaprijed na svim savjetima!
Thumbs Up

trening visokog inteziteta? mislis na dizanje utega ili? a cuj, definicija je definicija, sta mislis da ostali na ketu zadnji mjesec defke su u full spremi na trening ? Radi cikliranja UH ili UD2 npr. mozda ti to pomogne oko treninga. zasto mislis da ce svi ugljici otic u masti? kako ako si u deficitu i na kvazi ketu?
cookies are for pussies
Back to Top
Neruda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Neruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2014 at 01:19
Pod visoki intenzitet mislim sve što nije onaj lagani orbitrek/joggiranje kardio, nego dizanje utega ili bodyweight trening tipa Insanity i slično...  A bojim se tog cikliranja jer imam osjećaj da unosim ili previše UH ili u krivo vrijeme... Dal bi ih trebalo prije treninga, poslije, ili kako, baš to- da ne odu u mast? XD Eh mi j*beni početnici
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2014 at 02:30
ma sto se vise opterecujes s tim neces napredovat,jednostavno vijezbaj do maksime 4 puta tjedno ako treba i 5 dobro spavaj jedi sto vise razlicite hrane i to je to.Iovak danas nist nije zdravo tak da ti isti k sve :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.