New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek,role, trcanje ili bicikl
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek,role, trcanje ili bicikl

 Post Reply Post Reply
Author
veronika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veronika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Orbitrek,role, trcanje ili bicikl
    Posted: 07 Svibanj 2008 at 14:12

 Trebam savjet, imam 5 kg viska na guzi i bokovima, svaki dan secem sat vremena (nekad brze nekad sporije jer idem s bebom u kolicima).

Zanima me je li bolje vjezbati na orbitreku ili rolati za skidanje masnih naslaga s guze i bokova, bedara...ili mozda trcanje, bicikl??

Pliz savjet, oduvijek sam bila mrsava a od poroda ostale kile

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 20:16

 svejedno glavno da se bavis necime.. sve su ti to crobne aktivnosti koje su dobre za skidanje masnog tkiva.. najbolje ti je onda to raditi ujutro 45min-sat vremena na prazan zeludac i mora ti unos kalorija bit manji od potrosenog..

ovakvih savjeta na ovom forumu imas oho-hoj... citaj malo ostale teme i postove pa ces nac

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 08:58

 Brzo hodanje ujutro PRIJE ikakvog obroka jedno 45-60min je the best. Bar tako kazu. Nije ni trcanje lose, ali je poanta nizak intenzitet pa...

Mislim da ce uz kolica i bebu biti lakse provoditi brzo hodanje svako jutro.

Back to Top
kopriva007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kopriva007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 13:39
 Svaka vježba pomaže u kombinaciji sa zdrave prehrane i puno vode...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2008 at 12:22
  Sve ti je to podjednako dobro. Samo treniraj, kreci se i vec ce kile krenuti dolje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.