New Posts New Posts RSS Feed - Želim smršaviti 20 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim smršaviti 20 kg

 Post Reply Post Reply
Author
Teychy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Teychy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim smršaviti 20 kg
    Posted: 05 Svibanj 2014 at 18:02
Pozdrav svima! Imam 20 godina,visoka sam 158 cm i imam 75 kg.Željela bih smršaviti barem 20 kg ali ne znam kako Bila sam na dijetama ali bih odustala na pola puta i ubrzo vratila natrag kile. Ovaj put želim smršaviti bez dijete ali ne znam kako.Živim sjedilački način života i želim to promijeniti. Za promjenu bi preskala vijaču ili trčala...imate li vi neki prijedlog za jelo a da mršavim? Ljubiteljica sam slatkiša,kruha i mesa,a povrće baš ne volim...Hvala svima na prijedlozima :)
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 18:51
Promjeniti način života :D
Slobodno kreni s vijačom ili trčanjem, ili nekim drugim oblikom vježbanja barem sat vremena dnevno, a onda to dorađuj, pojačavaj...
Izbaci prženo, prerađenu hranu, slatkiše, junk... jedi piletinu, puretinu, tunu, druge vrste riba, cjelovite žitarice, orašaste plodove, voće i naravno povrće (vjerujem da generaliziraš kad kažeš da ne voliš povrće i da ti barem neko nije problem ;)
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 18:53
također izračunaj BMR i TDEE i od TDEE oduzmi 200, toliko kalorija dnevno jedi i radi na tome da još 200 više potrošiš treningom

kalkulatore imaš na netu :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Jazzeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jazzeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2014 at 16:00
Moraš potrošit više nego što uneseš. Simple as that.. Smile Drugačije NE IDE. Vjeruj mi, znam. Ja sam od jesenos skinuo 15 kilograma. A da bi se taj proces učinio lakšim, unosiš što manje, naravno. Nema tu nažalost previše mjesta slatkišima, kruhu i svemu što voliš. Naravno, svaki metabolizam funkcionira drugačije sve je to prilično individualno itd. itd...  To je drugi par cipela, ali neke osnovne vodilje ipak postoje ;) 
Back to Top
lujo10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lujo10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 22:04
Tebi je potrebna samo celicna volja, imaj cilj, znaj sto radis i zbog cega to radis. Moja preporuka je da vozis biciklu te da sto vise hodas za pocetak. Dijeta sama po sebi nema dugotrajan ucinak, pa da svaki dan jedan pizzu dosadila bi ti, puno lakse ces izdrzati dijetu kad treniras, jer npr. ako ujutro jedan sat treniras i skroz se umoris tokom tog treninga, i znas koliko si truda ulozila, bit ce ti zao pojesti cokoladu. Potrebno ti je da prvo rascistit sve u glavi, i da kazes to je to, zelim promjenu i krenes od istog dana s tim. Kad to odlucis, slobodno se javi u inbox. Pomoci cu ti kako god znam, od treninga do prehrane, do podrske i vodenja kroz sve to :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.