New Posts New Posts RSS Feed - Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine

 Post Reply Post Reply
Author
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine
    Posted: 02 Svibanj 2014 at 17:51
Pozdrav svima,

probat ću šta kraće da van ne bude teško čitat :D

Uglavnon u teretanu iden nekih cca 13 mjeseci, počeo sam sa 182cm i 95 kg, nakon nekih 8 mjeseci sam došao na minimum od 79 kg, te sam neko vrijeme stao na istoj težini a u zadnjih 2 miseca sam dobio neka 4-4,5kg i sad sam na cca 82kg... Idem u teretanu 5 puta tjedno, pijem proteine 2 puta na dan čim se dignen ujutro i nakon treninga, a trenutno sam na definiciji znači cca -500kcal dnevno od preporučene količine jer sam čitao d aviše od toga nije dobro ako želiš ne izgubiti na mišičnoj masi...E sad pitanje pošto više, manje sa ostatkon tijela san zadovoljan al najveći problem mi je, kao i većini vjerujem, stomak i trbušni mišići...trenutno mi se samo naziru gornji može se reći nekakav 4-pack al ja bi hito da to bude izdefiniranije i da se rješin i onog najgoreg dijela masti na donjen dijelu trbuha...Moje pitanje je da li je iko imao iskustva sa ovin preparaton šta san naveo u naslovu, dakle to su nekakve tableta sa ta 3 sastojka skupa, čitao sam dosta komentara o odvojenim proizvodima (CLA, green tea extract i L-carnitine) ali mišljenja su dosta podjeljena, neki govore da ništa ili jako malo djeluju, a drugi da pomaže...e sad što vi mislite, jeste li imali iskustva sa ovakvin proizvodon i da li možda znate neki proizvod koji bi uz normalnu prehranu i redovito vježbanje pomogao u skidanju tog "zadnjeg" dijela masti na tijelu? (ovo uzmite uvjetno nije mi cilj bit na 5% bf-a nego samo izgledat dobro za ljeto :D )
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 18:36
Baš sam kupio upravo ovaj proizvod, korisim ga tek dva dana, ali ne uzdajem se previše u ovo, čak mi je i žao šta sam dao pare za ovo...

Vidjet ćemo za mjesec dana hoće li biti kakvih rezultata boljih nego inače što prođem kroz mjesec dana.
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 21:12
Aj izvjesti jel pomaže išta ili ne...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 21:20
Hocu, ali na vaganju 1.6.

Uz prehranu i vjezbu sam do sada u prosjeku skidao 3,5kg/mj.

Ako sad bude 5kg dolje onda znaci da to djeluje, ako ne otpisujem fat burnere jednom zauvijek
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.