New Posts New Posts RSS Feed - Lepy is on rage
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lepy is on rage

 Post Reply Post Reply
Author
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lepy is on rage
    Posted: 11 Travanj 2014 at 17:28
Mozda sam stavio temu u krivi dio foruma. Uglavnom radim ke
o prvi puta u zivotu. Ne trazim savjete dali je ona dobra za zdravlje ili da postoji alternativa kao sto je cikliranje ugljikohidrata.
Napravio sam 2 tj u komadu i sad ce ici punjenje svaki tj. Sutra. U ketozi sam po ketostxima. Molim za savjet ispod. Hvala.

Pozdrav,

eto 2 tjedna (točnije 12 dana) sam na ketogenoj dijeti i planiram napraviti prvo punjenje.

Dakle,

dnevni jelovnik mi izgleda:

D: 1 pečena hrenovka sa 3 cijela jaja, crna kava bez mlijeka i šećera MO: 150g tune sa nekoliko kiselih krastavaca R: cca 300g pilećih prsa sa zelenom salatom i majonezom, maslinovo ulje PWM: whey sa vodom MO: pečena salama sa ajvarom V: mljeveno meso + 100g tofu-a

D: 3 kuhana jaja, crna kava bez šećera i mlijeka MO: jako malo kravljeg sira sa puno pečene salame (sira tek toliko da dobijem održivu smjesu), mala žličica ajvara R: cca 300g pilećih prsa sa krastavcima, senf PWM: whey sa vodom MO: 2-3 svinjska šnicla sa zelenom salatom V: 2 pečena jaja prelivena sa maslinovim uljem

Preksutra planiram imati prvo punjenje. Iskreno, prvi put sam na dijeti.

Jako se veselim punjenju pa eto tu sam da potražim savjet. Ja sam to zamislio ovako:

D: Whey, 3 dcl mlijeka, zobene MO: Sendvič sa dimcekom, zelenom salatom i trapistom R: Mcdonalds (ko ga jebe, moram malo junka unijeti da mi podigne raspoloženje, neki meni, 2 sheesa i čokoladni shake i pita) MO: Sir i vrhnje sa češnjakom i nasjeckanim peršinom + kruh MO2: 250g "američkih cookeya" iz lidla + 2 šalice mlijeka V: Nekakav komad mesa sa punoooo pire krumpira i špinatom + nekoliko kolača (nadjev od jabuka i oraha, gore čokolada)

Da li je to ok?
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2014 at 19:19
sviđa mi se ovo punjenjeTongue

samo kad već imaš dan punjenja ugljikohidratima mislim da bi bilo pametno masti držati što je niže moguće. pogotovo zato što si na dijeti i već si sve unaprijed isplanirao. možda samo da ove kolače navečer, trapist, sir i vrhnje zamjeniš čistim ugljikohidratima. znači malo pojačati uh a smanjiti masnoće. to ti je moj savjet

Never give up
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 09:32
Hvala na odgovoru. Dobro je proslo punjenje i jos uvijek osijecam posljedice...pozitivne naravno. Pojeo sam kolaze navecer....nadjev je od oraha i jabuke i gore crna cokolada tako da nije prestrasno. Sada ce ici punjenje svaki tjedan. Postat cu slike da ocijenite napredak :). Sveukupno ce trajati 6 tjedana dijeta....znaci jos malo manje od 4.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.