New Posts New Posts RSS Feed - Trening 2 puta dnevno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening 2 puta dnevno

 Post Reply Post Reply
Author
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening 2 puta dnevno
    Posted: 02 Travanj 2014 at 15:35
Pozdrav vec sam postavio post na koi nisam dobio odgovor no nema veze.Visok sam 182 cm i blizu 70 kila.Kako sam krenuo najvise paznje davati zgibu uz program s neta zanima me dali bi bilo dobro trenirati 2 puta dnevno svaki 2 dan.Za primjer poslje rucka nekih 1 sat zgibovi i poslje 5 trbusnjaci i propadanja i slicne vjezbe.inace treniram sto jacim tempom trening da ga sto prije obavim jer cilj mi je masa.Sad me zanima koliko je pametno raditi ovo bi mi bio plan

Pon: Popodne : zgib ( imam plan treninga za zgib posto sam slab trenutno u njemu )
Predvecer : ( cucnjevi i sklekovi iz zraka znaci odguravanje od neceg:npr od stola sa nogama na podu )

Srij: Popodne : zgib
Predvecer : ( trbusnjaci i propadanja )

Pet: Popodne: zgib
Predvecer : ( Bench potisak uski i siroki + dvorucni uteg dizanje iznad glave ,klasicno dizanje i odozdola odizavanje )

Ned : Popodne : zgib
Predvecer: ( Gripovi i namotavanje utega + cucnjevi i trbusnjaci ) 

To bi bio moj neki plan hranu sam si sredio,sam me ubiti samo interesira ovo 2 treninga dnevno manje vise da nisu isti misici ( noge moram odmarati oko 4-5 dana jer rasutraju me misic nakon 200 cucnjeva ) :)

Sto se tice zgiba radim svaki put drugacije siroki,uski,nadhvat,podhvat,ma ubiti sve moguce kombinacije postoje na toj spravi dok uglavnom i na kraju treninga stiscem sto vise mogu gripove i drzim pritisnuto sto dfuze kad vise nemam snage za stisak 

Eto to bi bilo to samo me zanima neki konkretni savjet hvala :) pozz
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 23:55
ne trebaju ti 2 put na dan treninzi, narocito ne na masi
cookies are for pussies
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 14:38
Sta bi ubiti znacilo 1 dnevno neki max 35min,do maksimuma trenirat i tako svaki 2 dan ha ? 
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 18:40
pazi, ima programa za zgibove koje radiš 6 dana tjedno ali to služi samo povećanju broja ponavljanja ali inače 3 puta tjedno sasvim dovoljno po 45 minuta uz dobro klopanje ofkors
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.