New Posts New Posts RSS Feed - Top &#š02;orma
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Top &#š02;orma

 Post Reply Post Reply
Author
belfast food View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfast food Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Top &#š02;orma
    Posted: 02 Svibanj 2008 at 00:16

 Evo ja sam novi na ovom forumu.Jos nisam napunio š4. godinu zivota i jediono o cemu razmisljam i zivim zadnje dvije godine je kosarka.Imam dobru tehniku koja ne dolazi toliko do izrazaja zbog moje forme.Imam neki solidni odraz,trbuh (pivski) indeks mi je na glavnoj stranici ovog sajta 2š.22.I sad pitam vas koji se nec kuzite u sve ovo da mi date vjezbe i savjete za postizanje top forme.kao kosarkasu potrebne su mi vjezbe za ove elemente.

š.) TRBUH

2.)LEdjA

3.)ODRAZ

4.)BRZINA

5.)PROMJENA SMJERA

6.)KONDICIJA

7.)SNAGA (ruke)

To je otprilike najvaznije ali pozdravljam sve vjezbe kao za pluca itd...

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 10:06
I to bi sve da ti netko preko foruma rjesi?
Tesko.  A zasto? Jer to treba odraditi uzivo s osobom. Toliko toga treba izmjeriti i procijeniti da je to slabo moguce preko foruma. Za takve stvari najbolje  pronadji nekog iskusnog trenera bb ili barem nekog tko zna nesto vise od onoga sto pise u knjigama.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 17:21
 posto je to jako siroka tema,,,mislim da ti mogu pomoci,,,pogledaj privatnu poruku,,,,nadam se da ces naci dosta toga sto ti treba,,,usput pogledaj malo i o pliometriji  imas tu jako dobre vjezbe,,koje se cesto koriste u kosarci,,,samo polako u pocetku dok nesteknes dobru tjelesnu pripremljenost,,   www.exrx.net/Lists/PowerExercises.html
Back to Top
belfast food View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfast food Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 19:26
 Hvala puno.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 20:09
@emilio

Neka decko potrazi nekog u svojoj blizini tko se razumije u materiju, nekog iskusnog iz teretane ili barem sa zavrsenim difom jer ako sam krene u ove vode, vrlo je vjerojatno kako ce si nanijeti vise stete nego koristi!
Buduci da je naveo onoliko elemenata (koji se ipak ne moraju raditi svaki za sebe, vec se naravno grupiraju u vece skupine) sumnjam da su mu potrebna objasnjenja za razinu jednog rekreativca, vec nesto strucnije. Zato i napominjem da , ma koliko mi htjeli uskociti i davati savjete, forum to ne moze do kraja ostvariti.

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
belfast food View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfast food Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 20:48

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

forum to ne moze do kraja ostvariti.

 

Ne moze do kraja ali mi moze malo pomoc.Sve mi dobro dodje.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 22:22

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

@emilio

Neka decko potrazi nekog u svojoj blizini tko se razumije u materiju, nekog iskusnog iz teretane ili barem sa zavrsenim difom jer ako sam krene u ove vode, vrlo je vjerojatno kako ce si nanijeti vise stete nego koristi!
Buduci da je naveo onoliko elemenata (koji se ipak ne moraju raditi svaki za sebe, vec se naravno grupiraju u vece skupine) sumnjam da su mu potrebna objasnjenja za razinu jednog rekreativca, vec nesto strucnije. Zato i napominjem da , ma koliko mi htjeli uskociti i davati savjete, forum to ne moze do kraja ostvariti.

 

        profesor tjelesnog je najblizi,,,komplicirana tema,siroka 



Edited by emilio
Back to Top
belfast food View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfast food Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 22:34
 Emilio pregledo ja cijelu onu stranicu koju si mi dao ali tamo je samo teorija.Znam ja odavno za pliometriju ali koje su vjezbe za pliometriju to nogdje nemogu nac.Gore sam naveo ledja,trbuh i snagu dobro to znam (sklekovi,trbusnjaci...).Ali sad stvarno neznam vjezbe za odraz (osim vijace),promjene smjera,kondicije i brzine stvarno neznam vjezbe za to pa sad pitam.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 22:47
 pogledaj ovu stranicu --jump---naprimjer vertikalni jump  ,stranica u prethodnom postu

Edited by emilio
Back to Top
marrtin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marrtin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 12:13

 Vec je Hammerstrength rekao da te stvari ne idu tako...neces nigdje naci da ti se u detalje opisuje svaka pojedina vjezba. Ako i nadjes, iz tih opisa 80% toga neces shvatiti na pravilan nacin. Ako ti je stvarno vec toliko stalo do kosarke, nabavit ces si profesionalnog trenera (zapravo vec ga i imas ako se aktivno bavis time, ne razumijem zasto ti on to ne pokazuje ili njega ne pitas) koji ce ti sve te stvari pokazati uzivo i dovesti te u top formu.
 

E da, osim toga ti jos nekoliko godina neces moci biti u top formi i izgledati kao neki stariji sportasi jer tek ulazis u pubertet i razvijanje, i tvoje tijelo ce tek sada poceti polako sazrijevati i dolaziti do vece snage... Vidim da se dosta š3-ogodisnjaka javlja, polako decki, vrijeme ce napraviti svoje, sada trenirajte aktivno kao i dosada, a od š6, š7-te krenite jos ozbiljnije sa teretanom ili kakvim dodacima za prehranu...jos ste mladi, ima vremena za vas... 

 

Edited by marrtin
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 14:29
Originally posted by marrtin marrtin wrote:


Vec je Hammerstrength da te stvari ne idu tako...neces nigdje naci da ti se u detalje opisuje svaka pojedina vjezba. Ako i nadjes, iz tih opisa 80% toga neces shvatiti na pravilan nacin. Ako ti je stvarno vec toliko stalo do kosarke, nabavit ces si profesionalnog trenera (zapravo vec ga i imas se aktivno bavis time, ne razumijem zasto ti on to ne pokazuje ili njega ne pitas) koji ce ti sve te stvari pokazati uzivo i dovesti te u top formu.



u ovome je problem, takodjer ne mogu shvatiti kako decko koji zadnjih par godina zivi za kosarku mora traziti informacije ,o kljucnim stvarima za taj sport, na forumu


 

Edited by Lega
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:12

 Moj savjet ti je da sam nikako ne provodis pliometrijski trening.

Ovo je jedan moj opceniti tekst na tu temu, vjerojatno si ga vec vidio i vec su ti poznate stvari koje pisu ali za svaki slucaj. Ako trebas kakav konkretan savjet mogu ti pomoci, ali opet ponavljam nemoj sam provoditi pliometrijski trening.

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Pliometrijski-tre ning.aspx

www.fitness-trening.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.