New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 19:35
ja dajem još jedan jedini savjet o prehrani jer će ti bilo kakvi utezi relativno organizirani u treningu pomoć ako se radi o većim težinama, da bi dobio na težini moraš jesti puno proteina (u prijevodu MESA, JAJA i MLIJEKA) i duplo više zdravih UGLJIKOHIDRATA uz ZDRAVE masti (ako ćeš jesti sve izvore proteina dobit ćeš i ovoga), Markan out
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 20:52
pola polubijelog kruha s posebnom salamom puris
Kebab
tanjur jagoda i banana,frape
fritaja s šparogama ,1 šnita kruha
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2014 at 13:48
Odlučio sam si kupiti proteine i kupio sam iron maxxx protein 2 kg kikiriki-karamela.Pijem ga ujutro za doručak .
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2014 at 17:56
Heben si put prošao, ali opet samo cepaš po junk foodu i kalorijama, što čak nije ni loše, ali ubaci nešto proteina u prehranu kolko vidim, nema ih
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 14:54
JAVIO SE PROBLEM


Taman kad sam se barem malo popravio od onog naglog gubitka kila i počeo jesti sve i svašta javio se novi problem.Dakle počeo sam raditi i moj posao zahtjeva svaki dan hodanja cca po 4 sata i od 50 kg sam došao na 47 kg .Normalno jedem 3 obroka prije posla i 1 obrok poslije posla.Jer za onu situaciju prošle godine sam sam sebe doveo jedući samo povrće voće i jako vježbanje i to me bilo dovelo do 38 kg i jedva došao na 45 kg .Savjet kako da vratim izgubljene kile unatoč mom poslu?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 16:34
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

300 dana junkala, dalila, molio bih te da navedeš sve u PM sta si jela tih 300 dana 

 ;)

 
Pisala sam pisala.....ali izgubih nit :) Ništa...bolje da pogledaš na myfitness pal .... samo sada jedem 300 dana čisto ..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.