New Posts New Posts RSS Feed - Nakon koliko vremena do prvih rezultata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nakon koliko vremena do prvih rezultata

 Post Reply Post Reply
Author
wannabebig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2014
Location: Orahovica
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabebig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nakon koliko vremena do prvih rezultata
    Posted: 27 Ožujak 2014 at 16:42
Pozdrav...Evo ovako: Imam uskoro 17 godina,172cm sam visok i imam oko 65kg,u teretanu idem mjesec i pol...kada sam krenio imao sam 60kg što znači da sam dobio 5kg u tom kratkom razdoblju...Odmah u startu sam si uzeo Champ Weight Gainer (vama vjerovatno manje poznat,nisam ga ni ja vidio na našem tržištu,kupljen je u Njemačkoj) s njim nisam baš bio zadovoljan pa sam si uzeo Serious Mass koji pijem 5-6 dana,svaki dan 2x (između obroka 1 mjerica od 164g,i poslije treninga 1 mjerica)...Puno sam čitao i sredio sam si prehranu (nadam se) evo ga primjer moje prehrane:
07:30 - Zobene Pahuljice
09:45 - 100g Palente + jogurt (punomasni)
12:15 - 250g pilećih prsa
13:15 - 164g Serious Mass-a
14:30 - 100g Maslaca od Kiki-Riki-a
17:00 - 100g Paste
19:00 - Teretana 1h i 15min od prilike,ne nužno toliko jer imam plan po kojem radim
20:25 - 164g Serious Mass-a
20:45 - 250g pilećih prsa
Sada mene zanima KOLIKO JE POTREBNO PROĆI VREMENA DA BI PRIMJETIO PRVE REZULTATE? Slobodno me ispravite ako negdje griješim...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 16:57
Pozz,

Griješiš.....ganjaj komade vani i druži se s prijateljima umjesto  8 x dnevno paziš na obroke i teretanu.
Hormoni ti divljaju, što god radio bit će dovoljno dobro, pazi samo da ispravno radiš vjezbe da se ozljedio nebi, to je u ovom trenu daleko važnije od bilo čega kaj si napisao u ovom popisu.
Jedi normalno, ne opterečuj se vrmenima obroka i brojem obroka......
Pojedi par obroka punih, uravnoteženih i obilnih i više ne trebaš za rezultate........budi ustrajan i strpljiv i to je sve.....
ostavi si vremena za druge stvari, a za 10 godina ako ces jos biti toliko lud za ovim ko trenutno onda je vrijeme da pocnes picajzliti
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 22:59
sta picanis prehranu jedi sta mozes,a pri tome bar gledaj da je manje vise zdravo posto svi znamo sta je skoro hrana koja je uredu koja manje.I rokaj sto vise mos rezovi ce doc 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.