New Posts New Posts RSS Feed - Problem s prsima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem s prsima

 Post Reply Post Reply
Author
CROmpir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CROmpir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem s prsima
    Posted: 01 Svibanj 2008 at 15:24
Treniram vec 7 godina rukomet a zadnju godinu idem u teretanu, tj. intenzivno treniram ali imam jedan velik problem. Nemogu izgubiti mast u bradavicama prsa. Moze ima netko kakvo iskustvo ili savjet*? 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2008 at 15:31
Mozda je rijec o ginekomastiji.


Back to Top
Phix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 21:10
ak imas kuglicu ispod sisa(bradavica) pravac doktoru i ne brini jer ce nestat poslije puberteta.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 10:44
Originally posted by CROmpir CROmpir wrote:

Treniram vec 7 godina rukomet a zadnju godinu idem u teretanu, tj. intenzivno treniram ali imam jedan velik problem. Nemogu izgubiti mast u bradavicama prsa. Moze ima netko kakvo iskustvo ili savjet*? 

Mislim da i sam znas kako je ovo dosta slozen problem. Vec je mr.G naslutio kako bi se moglo raditi o ginekomastiji, ali i ne mora biti to, dakle nista nije sigurno dok se ne pregleda. Napisi nesto vise o sebi, kakvi su treninzi, kako se hranis, i je li ta mast u bradavicama samo tamo ili je ima po cijelom tijelu, odmaras li se dovoljno itd...
Ocekujemo vise informacija!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 21:08
Jesi stvatno mislio u bradavicama prsa ili povecana masnoca u prsima... Ja preporucam posjet lijecniku,,,,, 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 21:36
posjet lijecniku je definitivan ako imalo brine o svom zdravlju 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.