New Posts New Posts RSS Feed - Bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok

 Post Reply Post Reply
Author
Selena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Selena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok
    Posted: 23 Ožujak 2014 at 23:19
Bok Smile

Malo san vas čitala i odlučila se pridružiti ..... moja priča, pa krenimo ....... od uvijek san imala višak kila ali nikad tako strašan da bi se zamarala time, znači viškovi od 5 do 10kg me nisu zabrinjavali i činili neke probleme po bilo kojem pogledu .....ali u zadnjih 2-3 godine se taj višak popeo na ohoooo ni ne brojim više koliko ih je viška...... sadašnje stanje je 170cm (dobro 168cm ali niko ne primjeti da mi ova dva fale cijeli život prolazin pod 170Big smile) prema zadnjem prikazanju vage bilo je oko 90, moj cilj je 68Big smile ali može i 70 ista fora kao s visinom kila gore dolje Big smile znači viškova 20tak ..... ali to nije sve već san ja u zadnja 3 mjeseca skinula neki 10tak i krenula s nekim promjenama ....... moje ubojice su čipsovi i ta sranja u kasnim noćnim satima, mnogi borbu vode sa slatkim a ja s čipson i sličnim pizdarijama...... u ova 3 mjeseca san to regulirala i šutnula ga i iskreno ne fali mi Big smile ....... slatko ionkao ne jedem inače kao ni kruh i tjesteninu 

šta jedem? ovako  za doručak zobene s malo grožđica i jogurtom, nemojte me pitat grame jer ne znam, imam onu posudicu keramičku i koliko stane u nju Big smile  ili druga varijanta doručka su dva kuhana jaja, 2 žlice posnog sir i zelena salata .... to su dva doručka koja prakiciran i meni super i moj doručak je oko 10 sati
ručak: mahune, grašak, cvjetača, brokula, blitva, poriluk, krumpir, riža  kao prilog i pečeno na roštilju ili piletina ili puretina ili neka riba, na roštilju zato šta neman tavu kojoj ne treba ulje Big smile  (mahune i poriluk radim kao varvo ne znam jel to loše?, ostao samo kuhano) i to je obično oko 15 sati 
i večera: nikad ne znam što bi pa uzmen ili jabuku ili narandzu ili neko voće, pa san pročitala negdje da nije voće dobro jest naveče, pa sad ne znan je li i to loše?  i to bude oko 8 naveče 

onih međuobroka neman, tu su savjeti jakoooo dobrodošli 

vježba: 4 puta tjedno zumba, ja mrzin suhoparne vježbe i ovo mi je super, sad kad se utopli još malo više ubacujem i bisiklu ona je standard svako ljeto 
i ja vježban naveče a čitala san da je najbolje ujutro a ujutro me rađe mlatni toljagom nego tjeraj vježbat, pa san ja mislila kad krenen s bicikom da to odvzim ujutro oko sat vremena i na večer zumba, jel to pametno? 

evo to bi ukratko bilo to o meni Big smile  a sad vi napadnite iz svog oružja kritika, savjeta bilo čega ali pomognite da ja maknen tih 20 kila, jer treba stat u haljinu za vjenčanje, ne moje ne brinite ja san još uvik sretno slobodna pa ako ima ko i bračnu ponudu tu sanBig smile 

I zabravila san vam još reć da iman 26godina i da pijen puno vode i zelenog čaja bez šećera, ne pijen sokove ali pijen puno kave s malo mlijeka Big smile


Edited by Selena - 23 Ožujak 2014 at 23:28
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.