New Posts New Posts RSS Feed - Vrtoglavica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtoglavica

 Post Reply Post Reply
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vrtoglavica
    Posted: 22 Ožujak 2014 at 08:06
Vec nekoliko dana me muci vrtoglavica, tj. kad sjedim negdje ili lezim pa se dignem i onda mi se odjednom zavrti u glavi neposredno nakon sto se dignem, kao da mi se zacrni pred ocima i kao da gubim ravnotezu, ne mogu bas opisati. Traje svega par sekundi i prodje, ali nekad imam osjecaj da cu se srusiti pa mi nije bas svejedno...zamagli mi se vid, nemam zraka, uzas...

Sve je to pocelo kad sam se neki dan preforsirao na traci, makar sam trcao samo 5 min 11km/h na kraju treninga, ali ocito je jos uvijek za moju kondiciju to previse...

Edited by r4mb0 - 22 Ožujak 2014 at 08:20
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 17:35
Vrtoglavica je simptom najmanje 50 razlicitih bolesti, i jako je nespecifican simptom.
Ako nastavi, pravac doktor, nemoj ovdje dijagnoze traziti, jer je nemoguce dati je naslijepo.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 18:43
Meni je svaki dan blackout i vrtoglavica kada naglo ustanem iz kombia :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 22:54
prvo što meni pada na pamet je nizak tlak... najbolje da potražiš stručno mišljenje pa da se što prije riješi
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 23:18
Baš to što tare kaže, može bit toliko toga, 10 stvari mi pada na pamet. Od potpuno banalnih, do onih ozbiljnijih.

Feeling uopće nije fora, tako da znam kako ti je :/, a ako se nastavi, potraži stručan savjet najbolje.

LiveStrong
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 06:22
Proslo me je, hvala Bogu

Vjerojatno me je tih par dana umor savladao ili sta vec...
Back to Top
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2014 at 20:11
rambo da nisi ti hipohonder ? msm stalno ti sa nekim simptomima :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.