New Posts New Posts RSS Feed - Plan prehrane(pomoc)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plan prehrane(pomoc)

 Post Reply Post Reply
Author
drytne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drytne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plan prehrane(pomoc)
    Posted: 13 Ožujak 2014 at 18:52
Ima ovdje netko tko bi mi pomogao napravit plan prehrane? :)
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2014 at 22:05
napiši što si zamislio i što će to pratiti i nekakav primjer što sad i kako radiš pa će netko uskočit :)
Back to Top
drytne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drytne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 13:39
Imam 187 cm,oko 90 kg,imam u teretani program za povećanje misicne mase,uzimam proteine nakon treninga al neznam sta da uzimam za ostale obroke,imam 17 god tako da neki posebni ruckovi ne dolaze u obzir :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 15:29
Baš me zanima što kod tebe spada u posebne ručkove Smile Nekome je to žešća komplikacija sa 100 sastojaka, a nekome omlet Big smile

Mi ti ovdje funkcioniramo tako da osoba sama složi neki okvirni jelovnik prema onome što pročita i nauči na forumu i okolo toga, a onda mi korigiramo što već treba.


Znam da smo skroz zločesti ali šta ćeš......malo truda nebi škodilo kad smo se mi već potrudili ispisati bilione postova Wink


Možeš prvo krenuti i sa primjerom svojih trenutnih jelovnika.















Edited by Gym_girl - 14 Ožujak 2014 at 15:31
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
drytne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drytne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 19:43
Ocu rec da ne kuham ja nego starci :P
Pa kad mi je sk ujutro nikad ne ne jedem doručak jer ne stignem,u školi za marendu jedem neki sendvič ili burek haha onda doma pojedem šta skuhaju(npr dns je bila juha,meso,blitva i krumpiri,onda oko 6 poslije teretane uzmem proteine,nakraju za večeru oko 10-11 jaja,tunu ili neko meso
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 22:06
Nemoj da ti škola bude izgovor..niti bilo šta :)

Neki i rade bez pauze  pa imaju super prehranu i treninge :) hehe

Napravi ono što planiraš sutra jesti danas....pripremi se dan prije :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
drytne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drytne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 23:15
a sta da jedem za marendu a sta za dorucak? :)
Back to Top
lebron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lebron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 09:54
Može li mi neko napisati koliko čega(grama) ide u ovaj jutarnji super shake sa ovim pahuljicama,banane,maslac od kikirikija...
Unaprijed hvala
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 10:37
Ovisi o tvom dnevnom unosu kalorija, ja stavim 100g zobenih i cimeta i wheya s posnim mlijekom, a baziram dnevni unos na oko 2500 kcal.
Back to Top
lebron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lebron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 13:47
Tek sam počeo,relativno sam mršav na 186 cm imam negdje oko 73 kg,šta predlažete sa koliko da počnem ?
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 14:11
ako treniraš u gymu pitaj trenera koji je tamo za savjete - to je najjednostavnije za sad, i imaš puno takvih tema ovdje na forumu   prolistaj sve pa pitaj tek onda
Back to Top
drytne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drytne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2014 at 12:06
Može mi netko dat netko savjete šta da jedem za marendu u školi?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2014 at 16:08
Ja u školu nosim u raženom kruhu pileća prsa, namažem posni i narežem rajčicu na kolutiće.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 11:47
Originally posted by drytne drytne wrote:

Može mi netko dat netko savjete šta da jedem za marendu u školi?

Pripremi si dan prije... ili ako si popodne obroke prije škole...

Kao i svaki obrok...normalan samo ga poneseš :) Obrok je obrok 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
cvrle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Malinska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cvrle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 21:04
imam 18 godina visok sam 184 i imam 59kg (s kojih se nemogu maknut vec jedno dvije godine iako jedem i probo sam i vise jest ali nece). gledo sam po forumima malo i trebala bi mi bpomoc jer bi kupio neki od preparata a nisam bas skuzio sve pa dal bi mogo dobit objasnjenje sta bi mi bilo najbolje. Treniram streljastvo i vrhunski sam sportas idem u teretanu ali kilaza jednostavno nece gore i fkt mi je malo pun k toga. 
ako moze bilo kakav pomoc bio bi jako zahvalan
._.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 21:44
Originally posted by cvrle cvrle wrote:

imam 18 godina visok sam 184 i imam 59kg (s kojih se nemogu maknut vec jedno dvije godine iako jedem i probo sam i vise jest ali nece). gledo sam po forumima malo i trebala bi mi bpomoc jer bi kupio neki od preparata a nisam bas skuzio sve pa dal bi mogo dobit objasnjenje sta bi mi bilo najbolje. Treniram streljastvo i vrhunski sam sportas idem u teretanu ali kilaza jednostavno nece gore i fkt mi je malo pun k toga. 
ako moze bilo kakav pomoc bio bi jako zahvalan


Otvori svoju temu po pitanju toga i tamo ces dobiti odgovore
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.