New Posts New Posts RSS Feed - Pomoć! skidanje tvrdokornog sala!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoć! skidanje tvrdokornog sala!

 Post Reply Post Reply
Author
tonisb0007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tonisb0007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoć! skidanje tvrdokornog sala!
    Posted: 06 Ožujak 2014 at 22:33
POzdrav ekipa evo prvi puta da i ja pisem na ovom forumu heheh...
evo ovako stvarno sam dosao do zida i na rub skinuo sam dosta sala a ostalo je na bedrima i na donjem djelu stomaka.. a imao sam ga dosta i sve sam to spalio insanityem i focus t25 programom, cak su se i 2 plocice gore ocrtale.Salo sam skidao kalorijskim deficitom -500 do -750 i funkcioniralo je i sve vidi se.No kako sam i rekao sad sam na rubu jednostavno sam do zida dosao i dalje sam u deficitu -500 ali nema pomaka malo sam ga povecao i nista radi se o tom najzilavijem i tvrdokornom salu prehranu sam stvarno sredio nikakvi slatkisi i to sve sto ide... nema promjene u mj i nesto dana.. ja sam svjestan da to ide najteze i sve ali trebalo je biti makar malo pomaka ali nije, sad mene zanima ovako cuo sam tu neku ketogenu djetu da ima koja je jako ucinkovita sto se tice tog mog problema znaci da je odlica u skidanju tvrdokornog sala pa sam mislio preci na to malo sam proucio no nije mi sve jasno tj jasno mi je da se radi o malom unosu uh a visokom masti i proteina..Zato ajde ljudi molim Vas sve koji su prosli to i koji znaju o ketogenoj djeti da mi pomognu oko izracuna makrosa ( kolko cega trebam dnevno unjet ) i naravno jos treniram focust25 5x tjedno i idem u gym 3x tjedno ...ajde molim vas ako neko zna o tom da me uputi o pravilnom radu te djete i svega da mi pomogne oko makrosa i namirnica jer mi je stvarno potrebno zelio bih razviti six pack do ljeta tj skinuti to salo a stvarno sam uporan i imam volju i detaljan sto se tice izracuna makrosa i unosa kcal..eto samo mi treba netko ko ce mi pomoc u izracunu i odabiru namirnica pa ako ima ko zainteresiran bit cu mu zahvalan ( i naravno ako bude odg na temu postavit cu sve sto treba visinu tezinu itd )ajde valjda ima neka dobra dusa koja ce mi pomoc oko toga svega kom cu se moc obratit za savjet i ko ce mi pomoc oko prehrane za ketogenu djetu i upustit me u sve to..hvala

Edited by tonisb0007 - 06 Ožujak 2014 at 22:45
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.