New Posts New Posts RSS Feed - Teretana za klince
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana za klince

 Post Reply Post Reply
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretana za klince
    Posted: 06 Ožujak 2014 at 18:41
Da imate dijete 4-8 godina, biste li ga upisali u teretanu?
Pala mi je na pamet ideja - napraviti teretanu za djecu. Djeca imaju vec gimnastiku, atletiku,... zasto ne bi imala i teretanu? U teretani bi se radilo bez utega, tj. s minimalnim tezinama, a najvaznije bi bilo djecu nauciti pravilnim pokretima, disanju,...
Velicina sprava bi, naravno, bila prilagodjena djeci.
Ok, znam da je tesko animirati dijete od 5 godina da vjezba nesto tako monotono, ali mislim da postoje odlicni treneri i animatori, te razlicite metode kako postici zainteresiranost.
Mišljenja, savjeti, prijedlozi?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 18:52
Ne znam koliko bih djetetu dao savjet da se bavi sa utezima :P ali šipke..nešto za što se može dizati...raditi primjera kao gimnastiku dobra ideja :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 18:59
ja imam curicu od 5 god, i ima koncentraciju za vježbanje i volju cca 10 min :P
možda su sa 4-5 god još pre mali, ali kad krenu u školu, 6-7:) odlična ideja:)
i tako je previše pretile djece :/ to bi definitivno osvijestilo roditelje i aktiviralo djecu:)
bolje nego cijeli dan buljit u tv, komp i mob:))))
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 19:43
da se mene pita, penjali bi se po "drveću", ljestvama, trčali s promjenom tempa i smjera, malo gimnastike korektivne i to bi bilo to :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 20:48
sve to stoji, ali kroz neku igru, skakanje, penjanje, da se nauci i da se prilikom dizanja predmeta s poda treba drzati ravno ledja, da kada se dize teret da se onda ispuhuje,...
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 21:01
Pa zasto ne, nije losa ideja, samo tu vise igraju ulogu roditelji koji odlucuju hoce li upisati djete na nesto takvo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.