New Posts New Posts RSS Feed - L-carnitine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

L-carnitine

 Post Reply Post Reply
Author
kata91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kata91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: L-carnitine
    Posted: 09 Veljaca 2014 at 12:15
Pozdrav svima!

Molila bih Vas jedan savjet.
Koristim fat burner "Complete diet boost".
Nema mi baš nekog učinka. Nedavno mi je neki čovjer reko da je uz to obavezni L-carnitin.
Pa me sad zanima kako se to koristi zajedno jel se smije uopće, šta moram popit prije treninga, a šta poslije? Jel ima još nešto važno u vezi toga šta bi trebala znat.

   
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2014 at 23:01
Ako je to onaj od Optimum Nutritiona, jedino što ne smiješ s njim miješat je kofein i bilo što drugo što sadrži kofein u nekoj značajnijoj količini. L-carnitin dobro dođe, no nemoj očekivati čuda, ni od ovog fat burnera niti od l-carnitina, plus l-carnitin dođe do punog efekta tek nekih 45 dana nakon početka uzimanja.

Što se doziranja tiće, uzmi 1500mg l-carnitina uz doručak, te pola sata prije treninga popij te 2 fat burner tablete i uz to još 1500mg l-carnitina.
Back to Top
kata91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kata91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 00:18
hvala ti. :)

samo me jos zanima tekuci l-carnitin ili u kapsulama.

jeje, od Optimum Nutritiona je.
a jel znas di bi mi se to isplatilo kupit jer je taj carnitin preskup.
i sto se tice treninga kolko puta tjedno bih trebala trenirat?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 00:58
Originally posted by kata91 kata91 wrote:

Pozdrav svima!

Molila bih Vas jedan savjet.
Koristim fat burner "Complete diet boost".
Nema mi baš nekog učinka. Nedavno mi je neki čovjer reko da je uz to obavezni L-carnitin.
Pa me sad zanima kako se to koristi zajedno jel se smije uopće, šta moram popit prije treninga, a šta poslije? Jel ima još nešto važno u vezi toga šta bi trebala znat.

   


Prije bi rekla da ti jelovnik i trening nemaju učinka Wink Da je jedno i drugo sređeno kako treba ništa ti drugo nebi trebalo. Ja se ne bih bavila l -carnitinom, ni fat burnerima općenito, pogotovo ako se tek kreće u mršavljenje i ima još dosta prostora za intervencije u navedeno. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kata91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kata91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 09:42
Puno sam trenirala, i izbacila sam dosta toga iz prehrane sta nije dobro, da u pravu si, nije bilo ucinka, prema tome, odlučila sam uzeti neki dodatak.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 10:17
A nisi li se zapitala zašto nije bilo učinka od treninga i prehrane? Smile

Možda jedeš krivo, možda jedeš premalo, možda si umjesto toga što si izbacila ubacila puno toga suvišnog pa zapravo jedeš previše i zato stagniraš - ko će ga znati. Možda i trening može biti puno bolji?

Kako god, prvo se pozabavi time, a onda razmišljaj o dodacima! S tim da ti l-carnitin neće nikad ni trebati Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kata91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kata91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 12:37
Normalno da sam se zapitala.
Počela sam jest smoothie samo sa povrćem.
Izbacila sve slatko, šećere, i sve ostalo šta su mi savjetovali, trenirala 3 sata dnevno i niš. I naravno da su mi sljedeća opcija dodaci.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 13:24
Originally posted by kata91 kata91 wrote:

Normalno da sam se zapitala.
Počela sam jest smoothie samo sa povrćem.
Izbacila sve slatko, šećere, i sve ostalo šta su mi savjetovali, trenirala 3 sata dnevno i niš. I naravno da su mi sljedeća opcija dodaci.

koliko jedeš kcal na dan? koliko grama UH, P i M? kako treniraš i što?
to su pitanja koja Gymka misli da trebaš znat odgovor. Ukoliko znaš odgovor na ova pitanja i dalje se ništa ne događa trebaš mjenjat preharanu ili trening ili oboje
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 13:26
Yep, taj odgovor čekam i čekam i čekam... LOL

Mislim da je ovdje problem u premalo hrane....gle čuda Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kata91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kata91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2014 at 21:37
Neznam u čem je problem, al ja ću sad isprobat s ovim. pošto diet boost već imam.
Znači u vezi toga ništa neznate?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 13:15
Originally posted by kata91 kata91 wrote:

hvala ti. :)

samo me jos zanima tekuci l-carnitin ili u kapsulama.

jeje, od Optimum Nutritiona je.
a jel znas di bi mi se to isplatilo kupit jer je taj carnitin preskup.
i sto se tice treninga kolko puta tjedno bih trebala trenirat?


Tekući je preskup. Uzmi ili u tabletama L-carnitine L-tartrate ili u prahu Acetyl-L-Carnitin. Trenutno koristim i jedan i drugi od Myproteina, a sad čekam Acetyl-L-Carnitin od Gonutrition... nije bitan brand, bitan je kemijski sastav suplementa i naravno cijena.

Preporučio bih ti 4 treninga tjedno, upper-lower body podjela, ponedjeljak gornji dio tijela, utorak, donji, te u četvrtak i petak reprizu. Radi s utezima.

I na kraju najbitnije, prehrana. Koliko dnevno unosiš kalorija i kojih makronutrijenata? Da li si izračunala postotak tjelesne masti(BF%), bazni metabolizam(BMR) i ukupni iznos kalorija koje trošiš na dnevnoj bazi(TDEE)?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.