New Posts New Posts RSS Feed - Bromazepam?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bromazepam?

 Post Reply Post Reply
Author
BahatoMache View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BahatoMache Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bromazepam?
    Posted: 25 Travanj 2008 at 09:54

Imam jednu nedoumicu...Obicno veoma malo spavam, ali to mi toliko bas i ne smeta, ne osecam se previse iscrpljeno i sl. Ali imam dosta prblema u porodici, i s vremena na vreme mi se dogodi da, kada nastane neki problem, npr desi se da se moji posvadjaju u 5 ujutru, a s obzirom na to da sam te veceri legla u 2, ja posle 5 ne mogu posle da se uspavam ceo dan i onda uvece oko 22h popijem š bromazepam da bih se ko covek naspavala. Zelim da napomenem da nisam zavisnik i da se ovo desilo samo nekoliko puta, a dosta je proslo vremena izmedju konzumiranja 2 leka.

Zanima me da li to mnogo lose sada tice na mene, da li sam previse ostetila svoj organizam time??? Pomozite

BahatoMache
Back to Top
NikolaR View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2008
Location: England
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikolaR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2008 at 17:19
Ja bih ti rekao da se manis lekova,kad pogledas da je mozak jedna velika apoteka,samo treba znati aktivirati je.Moj savet ti je da malo proucavas Budizam,meditaciju,vezbe autosugestije,i da se manis lekova,to samo vodi na nesto jace,a ne resava problem.Resenje je u tebi ;) 
"Stoga dizanje jesenjeg zeca ne moze se smatrati snagom;Sagledavanje Sunca i Meseca ne moze se smatrati ostrovidoscu;To sto se cuje zvuk grmljavine,ne moze se smatrati ostrim sluhom"
Sun Tzu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.