New Posts New Posts RSS Feed - Krvne grupe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krvne grupe

 Post Reply Post Reply
Author
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krvne grupe
    Posted: 04 Veljaca 2014 at 09:39
Pozdrav!:)
Što mislite o prehrani prema krvnim grupama? Čitala sam nešto po internetu i naišla na dijetu, tj. prehranu prema krvnim grupama.
Dali je ko probao?

* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 10:01
pozz!
ja sam isto to čitala,odavno,ali nisam baš previše isprobavala,ali sam skužila da volim jesti baš puno toga što je navedeno,kao dobro za moju krvnu grupu,a isto tako ne volim ono kaj nije za moju krvnu grupu.
baš zanimljiva podudarnost!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 10:49
uh, meni nije baš pogođeno
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Poisonous Ivy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poisonous Ivy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 13:41
Gluposti. Ne vidim ikakav razlog mijenjanja prehrane i izbacivanja namirnica koje pomažu i koje su jako zdrave radi krvne grupe :S 
Nemaju argumente. Nadriliječništvo i papilova :/
Back to Top
Rivers View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rivers Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 09:56
Meni je sestra dala knjigu o prehrani i dijeti prema krvnim grupama, pročitala sam dio za moju krvnu grupu i uvidjela da ima smisla to što piše. Namirnice i hrana koja je navedena da ne odgovara mojoj krvnoj grupi, zaista ne odgovara mojim prehrambenim navikama, tako da mislim da ima smisla ta teorija i tip dijete. Trebalo bi isprobat pa vidjet. Čula sam da su su neki ljudi zaista uspjeli smršaviti i doći na svoju idealnu kilažu, kroz provođenje ove vrste dijete tj.prehrane.
Back to Top
lili28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lili28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2015 at 20:33
Sta je najbolje za b negativnu ?dal ima smisla sve to?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2015 at 20:43
Gotovo svaki tip prehrane ima svoje prednosti i nedostatke, pa svakako je dobro paziti samo na kombinacije hrane pri obrocima i da to bude sve skupa što zdravije, recimo moje zlatno pravilo je da nikad ne jedem masti i ugljikohidrate u istom obroku i to stvarno uspjeva
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2015 at 21:10
procitao sam knjigu (doduse ne cijelu, nekih 75%) jer sam se zadrzao na svojoj krvnoj grupi. pa tom ja sam vegetarijanac. i probao sam, bio skoro dvije godine vegetarijanac ali ipak sam vidio da mi fali ono nesto i odustao. presao na Paleo i osjecam se super. osnova vegečishrane su zitarice, mahunarke, mlijecno, a upravo me sve to ocito smetalo jer od kad to ne jedem, puno se bolje osjecam.
Back to Top
Robertmag View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Robertmag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2015 at 09:09
Moj prijatelj je isprobao dijetu i prehranu prema krvnim grupama i smršavio je 5 kila u mjesec i pol dana.. Ja sam prolistao knjigu i neke stvar su zaista točne što se tiče mojih preferencija u pogledu prehrane s određenim namirnicama.. sad treba vdjeti koliki je učinak te vrste prehrane na dulji period vremena..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.