New Posts New Posts RSS Feed - Help me!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Help me!!!

 Post Reply Post Reply
Author
Sweet View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sweet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Help me!!!
    Posted: 29 Sijecanj 2014 at 09:20
Pozdrav svima,

čitam,čitam i čitam i sve mi je veći kaos u glavi :)
Ugl, stvari stoje ovako... Prije godinu dana dijagnosticiran dijabetes, tip 1, intezivirana terapija inzulinom, 5X na dan... Prva 2mj bila sam sva entuzijastična, pazila,isprobavala sve moguće čajeve, trave,alge itd,itd, zatim sam naravno od svega toga izgorila te zanemarila zdravlje što je i rezultiralo prvim lošim Hba1c nalazom.
Evo već 6mj redovno vježbam crossfit, od početka godine odradim i trening u teretani sa trenerom tri puta tjedno.
Dakle, sat vremena teretane zatim prelazim u dvoranu za cross još sat vremena - treninzi su raznoliki, tempo visok, sa kratkim pauzama između serija, šta reć- tri majice promjenim Smile .
Napredak vidim, što u kondiciji,što u većim težinama, što u čvršćem tijelu, ali vaga  n i š t a Cry.
Sada je došlo vrijeme da i prehranu sredim. 
Vježbanje sada obožavam, još da mi je steći zdrave prehrambene navike. Od dijagnoze, kao da sam postala
prokleta za hranu. Oči su mi stalno gladne, a da ne govorim da prije nisam jela kolače, a sada bi svaki pojela.
Prošla sam edukacije u bolnici o zdravoj prehrani, osnove znam, ali svejedno, teško se snalazim u moru informacija, i više od svega, treba mi potpora i glas razuma Smile
Situacija je slijedeća, 29 godina, 167cm i 65kg... Cilj bi mi bio 60kg..Morat ću se izmjeriti danas...

Teoretski to izgleda ovako:
D    -   8.00h : 50g zobi + 1dl mlijeka
MO - 12.00h : 200g posnog sira
R    - 15.30h : 120-150g piletine + 50g (integralna riža/tijesto) + neograničeno povrće 
pon/sri/petak :17.00h-19.00h -trening (nemam vremena za MO)
                                          19.00h- 30g whey izolat
V     - 20.00 : 3 rižina krekera sa pilećim prsima + 150g posnog sira

U praksi izdržim 3 dana tako, 4. već zbrljam sa nečim slatkim i to u poslijepodnevnim satima.
Molila bih vas za komentare, savjete ? Tenk ju Heart


Edited by Sweet - 29 Sijecanj 2014 at 09:22
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 19:44
Dobrodosla Heart

Super je sve to sto si napravila. Drago mi je vidjeti toliku motivaciju u tebi.  Big smile
Zapamti, nemoj da ti vaga bude mjerilo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.