New Posts New Posts RSS Feed - program vježbanja doma za početnike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

program vježbanja doma za početnike

 Post Reply Post Reply
Author
ucmali princ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ucmali princ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: program vježbanja doma za početnike
    Posted: 24 Sijecanj 2014 at 14:56
Bok.

zna li netko za nekakav program za vježbanje doma, koji bi se sastojao od kombinacija osnovnih vježbi (trbušnjaci, sklekovi i sl.) i bez previše skakanja? Više radi učvršćivanja tijela i jačanja nego radi nekog drastičnog gubitka kilograma, pošto sam skroz izvan forme, a jedina opcija mi je vježbanje doma, bar do kraja zime. A nema mi smisla sam smišljat koje ću vježbe i koliko izvodit pošto nemam pojma o tom području.

Npr. sviđa mi se onaj focus program, ciljam na nešto slično tome. Bio bih zahvalan ako netko može nešto preporučiti, pa da izguglam dalje.
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 15:24
što filozofiraš, imaš sve ovdje samo desno si izaberi što trebaš

http://fitnessangels.net/treninzi/
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 15:33
Back to Top
ucmali princ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ucmali princ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 15:51
e sviđa mi se ovaj p90x, hvala Thumbs Up
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 16:07
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8 bilo bi lijepo da mozes negdje radit zgibove

Edited by eXpertise - 24 Sijecanj 2014 at 16:08
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.