New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
BernyS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2014
Location: Omi?
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BernyS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 20 Sijecanj 2014 at 22:24
Pozdrav ljudi!
Evo ja sam nova na forumu! Nemam inace obicaj prikljucivat se na ovakve stvari il sudjelovat u javnim raspravama ali u nedostatku fitness buddyja nuzda me natjerala da savjete,iskustva i potporu trazim ovdje! :)

Relativno sam nov zaljubljenik u fitness,kojim se bavim aktivno i redovito malo manje od godinu dana. Pocela sam iz zelje za gubitkom kilograma nakupljenih nakon prestanka pusenja,ali se dogodila ljubav! :) kad sam na sebi pocela vidjeti sve pozitivne promjene koje mi je donilo bavljenje fitnessom nisam mogla prestat. Ojacala sam fizicki i psihicki i sad volim eksperimentirat,isprobavat jer uglavnom treniram sama i sama si slazem treninge!
jos sam nova,imam puno pitanja i stvari za nauciti,zato sam tu da skupim sta vise informacija! Inace sam studentica nutricionizma pa se nadam da ce mi i to pomoci da sebi,ali i drugima pomognem u nastojanju za voditi zdrav i sretan lifestyle :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 17:11
Pozdrav i dobro nam došla
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 18:20
Dobro nam dosla :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.