New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 09:59
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by jakov jakov wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

otjerasmo dvadesetogodisnju brinetu i trincstogodisnjeg jakova
 

 

A sta sam ja tebi napravio da bi me otjero??



apsolutno nista, uplasio sam se da te otjerao nas offtopic

Originally posted by jakov jakov wrote:

 Ako netko ima vremena,stvarno bih ga molio da mi sastavi jelovnik i da mi kaze koje vjezbe radit.Ako ne kazite stranicu na kojoj mogu naucit dosta o tome.Hvala


www.fitness.com.hr
www.fitness.com.hr/forum/default.asp




EDIT: Popravljen link :)
 

ok,sorry onda

Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 10:03
Originally posted by šime šime wrote:

Originally posted by jakov jakov wrote:

Ovako,Vaterpolo treniram 4x tjedno,a jos uz vaterpolo svaki dan š sat vjezbam.Ovo su vjezbe koje radim:200 trbusnjaka,3xš5-20 sklekov,4x25 ledjnjaka i 3x25 cucnjeva i tako 5 serija s tim da u zadnje dvije serije smanjim sklekove na 3xš0.te vjezbe radim jedan dan,a drugi dan 30 min vjezbam sa utezima i hodam po kuci nekih š-š:30.I tako izmjenjujem te dvije vrste vjezbi svaki dan,znaci jedan dan prva vrsta,drugi dan druga.Jel to dobro il...?A evo sta jedem:                             DORUcAK:zobene pahuljice i neko voce(obicno jabuka ili susena papaya)   POSLIJE TRENINGA:snita kruha,malo veca i bio aktiv(š00g)   RUcAK:bilo sta sta mi mama skuha(uglavnom riza ili tjestenina) U šKOLI:dvije snite kruha(malene) i bio aktiv(š00g) NAKON šKOLE DOMA VJEŽBAM  VEcERA/NAKON TRENINGA:posni sir sa kruhom ili bez iceg ili jedno jaj sa brasnom(ne znam kak se to zove,uglavnom pomijesa se jaje i brasno i jos nekaj,i stavi se na tavu pec i onda ispadne nekaj slicno ko palacinka samo deblje)

I sad ak mozes na temelju toga pomoc,molio bi te...HVALA



Napisi tu prehranu kronoloski s vremenima jer se ovako tesko snalazim...
Pogledaj moju prehranu u mom dnevniku.



 

DORUcAK:7-7.30h

POSLIJE TRENINGA:š0:30-ššh

RUcAK:š2h

U šKOLI:š6h-tu jedem obicno sendvic i bio aktiv š00g

VEcERA:20-2šh

ako treba jos nesto,samo kazi

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 23:29
mislim da sam pomalo izgubio nit ove teme, jesi li proucavao ovih par dana stranicu i forum?
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 23:43
 Ja neznam od kad su u Welnesima i nutricionisti da bi jednom mladom decku od š3 god ispisali plani i program prehrane i od kad oni postaju i fitness treneri..i to personalni?!Hmm..Živa muljaza.. Dragi Jakove ti si mlad decko vec je super sto se bavis sportom,i drago moje dijete samo ti fino jedi i ne gladuj i ne zamaraj se..I sve ce se poslozit kako triba i bez ovih  ovdje ponuda laznih..
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 08:39
 Napokon netko pametan - nemoj se opterecivat nikakvim dijetama i takvim glupostima jer si tek usao ili ulazis u pubertet. tek sad ces se pocet razvijat jer hormoni divljaju, a posto si decko pogotovo onaj nama najdrazi - testosteron, tak da se ne moras brinut da neces dobit misicnu masu. samo polako, nemoj mislit da ce to sve doc preko noci, a kaj se tice prehrane samo se potrudi jest sto kvalitetnije namirnice - kvalitetne bjelancevine, kompleksne ugljikohidrate(smanji na sto manju mjeru proizvode od bijelog brasna i one pune secera), puuuuuuuuuuno voca i povrca i nemoj zanemarit masti, pogotovo u tvojoj dobi kad su one jedan od kljucnih faktora - neka one cine 20% od tvog dnevnog unosa kalorija, a pripazi da to budu kvalitetne masti kao maslinovo, bucino, laneno ulje i orasasti plodovi- bademi, orasi, kikiriki...uzivaj u zivotu, tvoje pravo vrijeme tek dolazi za koju godinu...
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 11:33

Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Napokon netko pametan - nemoj se opterecivat nikakvim dijetama i takvim glupostima jer si tek usao ili ulazis u pubertet. tek sad ces se pocet razvijat jer hormoni divljaju, a posto si decko pogotovo onaj nama najdrazi - testosteron, tak da se ne moras brinut da neces dobit misicnu masu. samo polako, nemoj mislit da ce to sve doc preko noci, a kaj se tice prehrane samo se potrudi jest sto kvalitetnije namirnice - kvalitetne bjelancevine, kompleksne ugljikohidrate(smanji na sto manju mjeru proizvode od bijelog brasna i one pune secera), puuuuuuuuuuno voca i povrca i nemoj zanemarit masti, pogotovo u tvojoj dobi kad su one jedan od kljucnih faktora - neka one cine 20% od tvog dnevnog unosa kalorija, a pripazi da to budu kvalitetne masti kao maslinovo, bucino, laneno ulje i orasasti plodovi- bademi, orasi, kikiriki...uzivaj u zivotu, tvoje pravo vrijeme tek dolazi za koju godinu...
 

 

ok,hvala.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.